Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Апр 2018, 14:50

Твърде ангажиращо ми се струва, пък и ненужно. Когато нещата не отиват на добре то се усеща и без тършуване в телефона :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Буба Мара » 30 Апр 2018, 14:54

rabotnata pchela написа:Твърде ангажиращо ми се струва, пък и ненужно. Когато нещата не отиват на добре то се усеща и без тършуване в телефона :mrgreen:
Те нещата ако са отивали на добре едва ли ще тръгне някой да рови в чуждите телефони :grin: Но ровенето помага по-бързо да се приключва с нещо дето вече му е спукана работата :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Апр 2018, 14:55

И това го има, но например, моя мъж не използва телефона си за чатене, влиза във фейсбук напоследък и то май само да гледа простотии, до скоро не влизаше от години. Как да му се сърдя и кога да ми изневери, след като му знам режима и графика до секундата, та аз излизам по-често сама, отколкото той... :mrgreen: Какво да ровя в тоя телефон?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Буба Мара » 30 Апр 2018, 15:00

rabotnata pchela написа:И това го има, но например, моя мъж не използва телефона си за чатене, влиза във фейсбук напоследък и то май само да гледа простотии, до скоро не влизаше от години. Как да му се сърдя и кога да ми изневери, след като му знам режима и графика до секундата, та аз излизам по-често сама, отколкото той... :mrgreen: Какво да ровя в тоя телефон?

Абе да ти кажа колкото и да му знаеш на някой графика винаги има как да се измъкне. Казвам го от позицията на
човек, към който са се отправяли покани за извънбрачна връзка именно от мъже с ясен на жените им режим. Мъжете очевидно също знаят как да си планират времето разчитайки че жената няма да ги заподозре. После те самите почват да се обвиняват, но това е една друга тема. :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Апр 2018, 15:02

Ами да ти кажа, не виждам кога ще стане това нещо :mrgreen: При положение, че до 17:30 е на работа, а в 18 без 10 е у нас, не може да кръшка от работа, че после кой ще ги плаща тея сметки, след което води детето на тренировка и е пак у нас. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Dipsy » 30 Апр 2018, 15:07

Не знам как може да има хора толкова сигурни в половинките си. То нали на никого не го пожелавам да кръшне, но човек може да проверява чужд телефон и поради други причини, макар и тази да е дежурната. Обаче към горния коментар - много мъже и жени разсъждават така. От около година се случва да ходя на места, за които не уведомявам приятеля си. Излизам и се връщам по едно и също време. До сега не е звънял да пита на работата ми там ли съм. То само това липсва :grin:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Апр 2018, 15:11

Dipsy написа:Не знам как може да има хора толкова сигурни в половинките си. То нали на никого не го пожелавам да кръшне, но човек може да проверява чужд телефон и поради други причини, макар и тази да е дежурната. Обаче към горния коментар - много мъже и жени разсъждават така. От около година се случва да ходя на места, за които не уведомявам приятеля си. Излизам и се връщам по едно и също време. До сега не е звънял да пита на работата ми там ли съм. То само това липсва :grin:

Ми не знам, може би заради вътрешното усещане и все пак да знаеш с какъв човек си. Наистина аз съм сигурна, че моят ако тръгне да ми изневерява, той първо ще ми каже, аз бих постъпила по същия начин, двамата не робуваме на фалшиво семейство и не сме се обещавали доживот. :lol:
А и има хора, откровено им играят очите и краката, да не говорим, че и отношението после се променя, стават по-потайни, къпят се с телефоните, закъсняват след работа, излизат по-често или почвавт да се грижат повече за външния си вид. Като не видиш нито една такава прпомяна... на кое отгоре да ровя в телефона? Освен само за да завиждам, че е по-хубав от моя.. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Dipsy » 30 Апр 2018, 15:12

Ивъ, нема нужда в толкова обяснителен режим, бе жена! Аз по принцип говоря :idea: Не ти познавам мъжа, нито му имам мерак :grin:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Милинка » 03 Май 2018, 17:28

Абе и аз познавах моето гадже и режима и работата му, но точно чрез телефона, а после и компа се оказа, че не знам всичко за свободното му време и аферите му "само" виртуално, както той каза. Такаче колкото и да е розово, през време човек може да си прави проверка. Особенно като почнат да слагат пароли разни на това и онова сс някакви плоски оправдания срещу кражба и тн....
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Frac » 08 Май 2018, 17:36

По принцип е навлизане в личното пространство. Само като се замисля, че моя мъж ще ми рови телефона и откачам. Не че има какво да крия, но все пак, една малка територия само за себе си :) то всичко стана толкова обществено напоследък. Та и аз така спрямо неговия тел.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта