Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Pipilota » 19 Окт 2015, 14:43

От скоро едни познати се ожениха и аз останах много озадачена, когато си обединиха фейсбук профила. :mrgreen: Учудващото беше, че жената взе профила на мъжа и там накачули нейните приятели и го направи активен. И понеже аз не знам да си мълча започнах да я разпитвам, защо ги е направила заедно и прочие. От дума на дума .. стигнахме до там, че тя е изчела всички предишни съобщения, избира кой какво да пише на мъжа ѝ и кое да му предостави като информация и отгоре на всичкото му проверява и телефона периодично за съобщения и всичко останало. :shock:
Аз да си призная останах като ударена, чак толкова не съм изперквала. :mrgreen: Сега, ако кажа, че никога не съм проверявала смс-ите и обаждания на мъжа ми ще е лъжа, той е толкова завеян, че понякога сама трябва да изровя информацията, че ще ходим някъде през уикенда. Но ми се случва рядко, по-скоро от любопитство кой каква глупост му е изръсил, отколкото да търся дали случаааайно не му е хрумнало да ми изневерява (сякаш ще намери по-добра). Сега сигурна съм, че всички от вас ще кажат не бе разбира се, че не съм, ама да не забравяме, че сме анонимни тук и да не се лъжем ви предлагам. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Ваня Стойчева » 19 Окт 2015, 15:49

Не разбира се. Не за друго, а защото компютър изобщо не използва, няма фейсбук, а от телефона даже не знае от къде да праща смс-и. :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот dDedov » 19 Окт 2015, 15:56

Да бе, как виждате мъж да рови из телефона на приятелката си, за да види какви ги върши тя. Има си доста по-различни и готини начини да се случи, ако имаш основателни съмнения, де, така напразно - не! А предполагам моя телефон е тършуван, ама после никоя дума не ми е обелила, само знаят за какво иде реч!
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Snejna » 19 Окт 2015, 16:07

Редовно проверявам телефона му, а фейсбука рядко, защото той не го ползва. В телефона обикновено откривам доста интересни неща, по-скоро си правя справка, не търся неща, които да ми подскажат изневяра. И аз като Pipilota просто сравнявам.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот puhcheto » 19 Окт 2015, 16:56

Позволявала съм си да любопитствам, но не смятам, че някой го прави с цел да открие нещо, тъй като би боляло много, а никой не е такъв мазохист, в крайна сметка, нали?
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Krum » 19 Окт 2015, 17:11

puhcheto написа:Позволявала съм си да любопитствам, но не смятам, че някой го прави с цел да открие нещо, тъй като би боляло много, а никой не е такъв мазохист, в крайна сметка, нали?

Има ги и такива, имах бивше гадже, което беше лудо. Тая жена постоянно смяташе, че е ѝ изневерявам и че се виждам с други жени, нон стоп ми бърникаше телефона, голяма параноя, голямо чудо. :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот dacka85 » 20 Окт 2015, 00:16

И аз доста се ровех преди . Даже и разпечатка на телефона му си извадих без той да знае(и изобщо не се гордея с тази си постъпка) и на всяко 1-во число я проверявах от-до и нищо нередно не намирах. Сега изобщо не си навирам носа из нещата му, но все пак от време на време по една проверчица не пречи. Някъде бях чула, че проверката е висша форма на доверие и има нещо вярно в това.
dacka85
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Сеп 2015, 16:58

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Kaya » 20 Окт 2015, 09:13

Никога не съм проверявала, имам му пълно доверие, все пак при мен спи. :mrgreen: А колкото до сверката къде да ходим и подобни, той винаги ми казва почти веднага, след като е разбрал или се е уговорил, понеже знае, че обичам да си планирам нещата и да знам от рано. :) Дори в джобовете му не ровя. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Rali_hr » 20 Окт 2015, 10:39

dacka85 написа:И аз доста се ровех преди . Даже и разпечатка на телефона му си извадих без той да знае(и изобщо не се гордея с тази си постъпка) и на всяко 1-во число я проверявах от-до и нищо нередно не намирах. Сега изобщо не си навирам носа из нещата му, но все пак от време на време по една проверчица не пречи. Някъде бях чула, че проверката е висша форма на доверие и има нещо вярно в това.

Точно така! Аз не съм стигала до разпечатки и подобни, никога не ми е хрумвало, но чекирам от време на време какво се случва около него. Сигурно и той го прави, знам ли. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Проверявате ли телефоните и фейсбука на половинките ви?

Мнениеот Kremiliya » 20 Окт 2015, 11:16

Да, понякога... .добре де, почти всеки ден. :oops: Все пак по цял ден е с толкова много жени, нормално е да се притеснявам.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron