Ще празнувате ли Хелоуин?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Какъв костюм подготвяте за Хелоуин?

Мнениеот Rali_hr » 21 Дек 2014, 15:01

Много ми е забавен този празник, ето сега нали се говори, че кукерите били нашия заместник, те нали са по нова година, нека видим някой на кукер ще се направи ли :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какъв костюм подготвяте за Хелоуин?

Мнениеот Rali_hr » 12 Сеп 2015, 08:27

Взе да наближава, а у дома го празнуваме доста активно, защото всички страшно много се забавляват,започнахте ли да мислите/ :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какъв костюм подготвяте за Хелоуин?

Мнениеот Pipilota » 12 Сеп 2015, 09:13

Rali_hr написа:Взе да наближава, а у дома го празнуваме доста активно, защото всички страшно много се забавляват,започнахте ли да мислите/ :)

От рано си започнала да се притесняваш, но ние вече сме решили какъв да е нашия костюм сякаш, имаме от миналата година останал, та пак ще ползваме него, омръзна ми с тези костюми, а може би ще се размине, ако малките не празнуват никъде ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какъв костюм подготвяте за Хелоуин?

Мнениеот Yarost » 12 Сеп 2015, 13:14

малко ми е раничко да мисля за това, но честно казано това ми е малко чужд празник и много много не му се кефя.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Какъв костюм подготвяте за Хелоуин?

Мнениеот qwerryyy » 12 Сеп 2015, 13:20

Аз много се забавлявам на празника! :) винаги си изкарвам нмого добре с приятелите ми, ходим на някоя дискотека или клуб и се забавляваме страшно много. ;) Тази година и аз не съм мислила, но скоро ще почна да се чудя, вероятно ще се спра на нещо секси разбира се ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Какъв костюм подготвяте за Хелоуин?

Мнениеот silver933 » 17 Сеп 2015, 10:29

Мисля да се маскирам като монахиня тая година, планирахме да сме в Англия тогава, а там купон ще има. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какъв костюм подготвяте за Хелоуин?

Мнениеот Lollipop » 17 Сеп 2015, 12:59

Силвъре, там наистина ще усетите празника. :) ние сме решили да използваме почивните 01.11 и да видим и другата страна на нещата и сме в Копривщица, но преди това ще направим едно парти в някоя дискотека. ;) Мисля тази година да сме зомби семейство.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Защо мразим толкова Хелоуин?

Мнениеот Rali_hr » 20 Окт 2015, 10:08

Не остана време до този толкова ужасен за българина празник - Хелоуин!
И реших, че ще е чудесно да се поскараме по тоя повод и да кажем колко сме велики ние и как останалите са абсолютни глупаци и си викам супер ще е да спретна една тема по повода.
Така че казвайте, защо го мразим толкова Хелоуин? На кофти ден ли се е паднал - преди Денят на народните будители, или като цяло не ни харесва. ;) Да се посчепкаме малко, че след 4-5 месеца и Св. Валентин идва!
Ето ви и една котка да се плашите:
halloween_cats_bats-wide.jpg
halloween_cats_bats-wide.jpg (47.69 KiB) Прегледано 2720 пъти
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Защо мразим толкова Хелоуин?

Мнениеот Rali_hr » 20 Окт 2015, 10:09

А сега да си кажа и моето мнение за Хелоуин. Аз лично съм голям фен на празника, да нямало смисъл, още едни празник не знам си какво, явно е тежко финансово за бедния българин, не е като концерт на Джена в Студентски град :mrgreen:
Не мисля, че Хелоуин има някакъв празник в България, който може да се сравнява с него. Нашите празници са музейни, както бях прочела на едно място - седнем да гледаме останалите. Хелоуин няма алтернатива, всички участват, всеки може да се направи на маймуна и да се позабавлява атрактивно един ден в годината и в това няма нищо лошо. :!:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Защо мразим толкова Хелоуин?

Мнениеот mihaella » 20 Окт 2015, 11:03

И на мен ми е готино да се маскирам, но не влагам абсолютно нищо в това, просто е повод за забавления...
mihaella
 
Мнения: 77
Регистриран на: 19 Юни 2014, 19:00

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта