Ще празнувате ли Хелоуин?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Защо мразим толкова Хелоуин?

Мнениеот Rali_hr » 22 Окт 2015, 14:03

Не знам кое толкова му ненавиждаме този ден, аз не съм със съзнанието, че 1 ден в годината ще ми убие ценностите. ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Защо мразим толкова Хелоуин?

Мнениеот Bambaa » 22 Окт 2015, 16:35

Rali_hr написа:Не знам кое толкова му ненавиждаме този ден, аз не съм със съзнанието, че 1 ден в годината ще ми убие ценностите. ;)

Разбира се, ако си възпитал и децата си в такива, то един ден като бал с маски няма какво да убива, но и в другия случай няма какво да убие, при положение, че нищо не си изградил!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Защо мразим толкова Хелоуин?

Мнениеот Pipilota » 22 Окт 2015, 16:49

На мен не ми пречи празника, толкова се забавляват децата, а все пак те са най-важните, какво като не е наш празника, нали става купон и на децата им е весело :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Защо мразим толкова Хелоуин?

Мнениеот penny » 23 Окт 2015, 10:58

Pipilota написа:На мен не ми пречи празника, толкова се забавляват децата, а все пак те са най-важните, какво като не е наш празника, нали става купон и на децата им е весело :)

Ама така е, като изключим, че в един момент от купон на купон нищо друго, една идея по-стойностно не са виждали... :lol: :lol:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Защо мразим толкова Хелоуин?

Мнениеот Lollipop » 23 Окт 2015, 11:25

penny написа:
Pipilota написа:На мен не ми пречи празника, толкова се забавляват децата, а все пак те са най-важните, какво като не е наш празника, нали става купон и на децата им е весело :)

Ама така е, като изключим, че в един момент от купон на купон нищо друго, една идея по-стойностно не са виждали... :lol: :lol:

Не е така, децата не са идиоти бе. :) А и от др страна що обвиняваме децата, след като ние самите отглеждаме идиоти, но разбира се, нашите ама винаги са изключение и винаги ние правим най-доброто, да бе :) просто няма кой да ни каже каква е истината и какви сме в действителност.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Защо мразим толкова Хелоуин?

Мнениеот nadqta » 23 Окт 2015, 12:43

Lollipop написа:
penny написа:
Pipilota написа:На мен не ми пречи празника, толкова се забавляват децата, а все пак те са най-важните, какво като не е наш празника, нали става купон и на децата им е весело :)

Ама така е, като изключим, че в един момент от купон на купон нищо друго, една идея по-стойностно не са виждали... :lol: :lol:

Не е така, децата не са идиоти бе. :) А и от др страна що обвиняваме децата, след като ние самите отглеждаме идиоти, но разбира се, нашите ама винаги са изключение и винаги ние правим най-доброто, да бе :) просто няма кой да ни каже каква е истината и какви сме в действителност.

При положение, че осъзнаваш, че си идиот и празнуваш идиотски празници, защо подтикваш към това и детето си, направи нещо по въпроса, вместо да с оправдаваш?!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Защо мразим толкова Хелоуин?

Мнениеот silver933 » 23 Окт 2015, 15:52

Осъзнайте се бе, кво толкова ви пречи Хелоуин, един ден през годината! ЕДИН ДЕН :) кво толкова ще стане, ако се позабавляват децата, съмнявам се, че точно този ден ги унищожава. :) Тва са глупостите на българина, все да сме повече от останалите, все да си съхраним нашето, за което милеем само на думи, моля ви се. Не ставайте смешни и оставете хората да се забаляват.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Защо мразим толкова Хелоуин?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Окт 2015, 15:10

На българина му дай да мрази нещо и да е доволен. ;) Важното е да сме на опаки на всички и да сме на контра, да отричаме всичко, да мразим всичко и да пишем da jivee maika balgaria :D
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо заимствахме Хелоуин, но не и Денят на благодарността?

Мнениеот ивана » 03 Ное 2015, 10:10

А не трябва ли да се мисли КАКВО се заимства ,от кого и защо ? Който много заимства -губи идентичността си , дори в глобалното село Земя /по-точно Запад/.Празнуваме ,когато има какво и защо .А на кого да сме благодарни ние ? На първите заселници на Балканите ? На Аспарух , руските войници и нашите герои , загинали , за да я има България ? На цар Борис Първи ? На Кирил и Методий /Климент Охридски ? ....Ние сме древна държава , нямаме нужда от заимстване , имаме си всичко , прогледнете ! То мода , мода , ама се прекалява .Имаме аналогичен празник с маскиране , но нееееее- не е модерен , а виж всичко западно е модерно .Циливилизация ! Ама нека да празнуват , да се знае кои са циливилизирани, нали ?:)
ивана
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Ное 2015, 09:59

Re: Защо заимствахме Хелоуин, но не и Денят на благодарността?

Мнениеот ивана » 03 Ное 2015, 10:10

А не трябва ли да се мисли КАКВО се заимства ,от кого и защо ? Който много заимства -губи идентичността си , дори в глобалното село Земя /по-точно Запад/.Празнуваме ,когато има какво и защо .А на кого да сме благодарни ние ? На първите заселници на Балканите ? На Аспарух , руските войници и нашите герои , загинали , за да я има България ? На цар Борис Първи ? На Кирил и Методий /Климент Охридски ? ....Ние сме древна държава , нямаме нужда от заимстване , имаме си всичко , прогледнете ! То мода , мода , ама се прекалява .Имаме аналогичен празник с маскиране , но нееееее- не е модерен , а виж всичко западно е модерно .Циливилизация ! Ама нека да празнуват , да се знае кои са циливилизирани, нали ?:)
ивана
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Ное 2015, 09:59

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron