Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот Jully » 29 Окт 2015, 18:15

За съжаление трудно могат да се намерят подходящи добавки без вредни съставки :(
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот exotic » 30 Окт 2015, 11:40

Jully написа:За съжаление трудно могат да се намерят подходящи добавки без вредни съставки :(

То никак не е трудно, но цените им са поне 4 пъти по-високи, което е почти абсурдно :|
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот MGB » 30 Окт 2015, 16:43

exotic написа:
Jully написа:За съжаление трудно могат да се намерят подходящи добавки без вредни съставки :(

То никак не е трудно, но цените им са поне 4 пъти по-високи, което е почти абсурдно :|

Глупости, не са толкова скъпи, колкото си мислиш, а са много по-добър вариант за организма, отколкото тези разтворимите или пък капсулите, които даже не знаеш от какво да направени!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот Lollipop » 30 Окт 2015, 22:52

Е ти реално и теа дето пише био на тях не знаеш от какво са направени :) Вари го печи го, не е ли домат не можеш да разбереш какво е. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот belleville » 02 Ное 2015, 15:36

Lollipop написа:Е ти реално и теа дето пише био на тях не знаеш от какво са направени :) Вари го печи го, не е ли домат не можеш да разбереш какво е. :)

Не смятам, че се слагат боклуци в повечето Био храни, добавки и прочее, все пак ако фирмата има добро име, то ще се старае и да го запази :idea:
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот IvetaBorisova » 13 Юли 2016, 15:24

Здравей аз лично съм много доволн аот мултивитамините на Alive.
IvetaBorisova
 
Мнения: 3
Регистриран на: 13 Юли 2016, 14:52

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот annydance » 22 Авг 2016, 08:40

IvetaBorisova написа:Здравей аз лично съм много доволн аот мултивитамините на Alive.


Какво производство са? Напоследък се чувствам все уморена, нямам сили сутрин още докато ставам и мисля да си потърся някакви витамини да пия. Явно няма да стане без тях.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта