Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот zigoo » 28 Окт 2015, 15:21

Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини за тялото за подсилване на организма
zigoo
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Окт 2015, 15:19

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот Krum » 28 Окт 2015, 16:25

zigoo написа:Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини за тялото за подсилване на организма

Мисля, че всякакви витамини ще ти свършат работа. :) Аз пия дори и от големите магазини, които ги продават. :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот gomez123 » 28 Окт 2015, 17:53

Krum написа:
zigoo написа:Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини за тялото за подсилване на организма

Мисля, че всякакви витамини ще ти свършат работа. :) Аз пия дори и от големите магазини, които ги продават. :)

Да, ама не са съвсем ок, понеже тези разтворимите съдържат много гадости, всякакви подсладители и оцветители, от сорта без захар! ама с аспартам :lol: :lol: Аз наблягам на сезонни и пресни плодове, зеленчуци, както и на пчелни продукти за поддържане на силен имунитет, иначе може да пробваш Центрум или нещо от този сорт, който са широко разпространени, ако ти трябва за нещо конкретно, като следоперативно подпомагане, например, то е по-добре консултация с лекар или фармацевт
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот Rali_hr » 29 Окт 2015, 11:47

Да, но няма какво да се лъжем, много често с добавки нещата са най-добре иначе колкото и да наблягаш на зарзаватите не винаги е достатъчно.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот MollyDolly » 29 Окт 2015, 11:49

На тези разтворимите и аз им нямам вяра, но може да си вземеш някакъв друг тип мултивитамини, например като тези на Допехлерц или Джеймисън ;)
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот zigoo » 29 Окт 2015, 12:13

намерих тези http://apteka.framar.bg/30024750/%D0%B4 ... 1%D0%BB-15 някой да ги е пил/пробвал? мнение?
zigoo
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Окт 2015, 15:19

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот Rali_hr » 29 Окт 2015, 12:14

zigoo написа:намерих тези http://apteka.framar.bg/30024750/%D0%B4 ... 1%D0%BB-15 някой да ги е пил/пробвал? мнение?

Да, мъжът ми ги пие и е доволен. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот maminka » 29 Окт 2015, 13:18

Лошото е, че не пише какво друго съдържат, като оцветители и подсладители... мен това ме притеснява, но на опаковката би трябвало да има описание :!:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот Pipilota » 29 Окт 2015, 16:49

maminka написа:Лошото е, че не пише какво друго съдържат, като оцветители и подсладители... мен това ме притеснява, но на опаковката би трябвало да има описание :!:

каквото съдържат всички лекарства, менделеевата таблица в не оосбено добър вид :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Предложете ми някакви хапчета/разтворими таблетки с всички важни витамини :)

Мнениеот Ginger » 29 Окт 2015, 17:22

Pipilota написа:
maminka написа:Лошото е, че не пише какво друго съдържат, като оцветители и подсладители... мен това ме притеснява, но на опаковката би трябвало да има описание :!:

каквото съдържат всички лекарства, менделеевата таблица в не оосбено добър вид :)

Абе то е така, ама и аз не разбирам да кажем сироп за деца за апетит с аспартам, не бих предпочела да го купувам, както и ти, предполагам? :roll:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта