Смятате ли, че хората са моногамни същества?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Смятате ли, че хората са моногамни същества?

Мнениеот Ginger » 29 Окт 2015, 17:21

Абе трудно си ми е да вярвам, ама сега като ми е достатъчен моят мъж, какво да се навирам при други, когато нямам нужда от тях, в един момент, когато много ми се прииска, по-скоро ще говоря с него и ще се позабавляваме с друга двойка или нещо от този сорт, пред това да се разделяме, просто защото сме си омръзнали :|
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Смятате ли, че хората са моногамни същества?

Мнениеот exotic » 30 Окт 2015, 11:31

Амиии, аз съм особено властна и по никакъв повод и начин не мога да деля моето с някой друг, от друга страна... при мен е малко двоен стандартът, понеже аз мога и да не съм само с един :D :D
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Смятате ли, че хората са моногамни същества?

Мнениеот Elica » 09 Дек 2015, 14:33

exotic написа:Амиии, аз съм особено властна и по никакъв повод и начин не мога да деля моето с някой друг, от друга страна... при мен е малко двоен стандартът, понеже аз мога и да не съм само с един :D :D

Леле, ами ти във всички случаи трябва да имаш само отворени връзки, но и да не изискваш от половинката си, след като ти не можеш да си вярна.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Смятате ли, че хората са моногамни същества?

Мнениеот Lilly_milly » 09 Дек 2015, 16:58

Elica написа:
exotic написа:Амиии, аз съм особено властна и по никакъв повод и начин не мога да деля моето с някой друг, от друга страна... при мен е малко двоен стандартът, понеже аз мога и да не съм само с един :D :D

Леле, ами ти във всички случаи трябва да имаш само отворени връзки, но и да не изискваш от половинката си, след като ти не можеш да си вярна.

Това с верността малко е двустранно, аз лични винаги съм била само с един човек, не съм изневерявала, но какво означава да не изневериш физически, когато умът ти е там - при него! :roll:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Смятате ли, че хората са моногамни същества?

Мнениеот gomez123 » 10 Дек 2015, 12:38

Смятам, че с падането на предразсъдъците по-голямата част от хората ще започнат да се връщат към първичната си природа, именно това да са полигамни!
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Смятате ли, че хората са моногамни същества?

Мнениеот balsam » 19 Ное 2016, 23:04

Човекът никога няма да загуби полигамността си, изключенията са прекалено малко, ако съществуват :grin: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Смятате ли, че хората са моногамни същества?

Мнениеот Jully » 22 Ное 2016, 15:20

Определено не е нормално хората да живеят един вид смесено. За мен моногамията е нещо напълно нормално и естествено и не бих могла да отдам живота си на няколко човека едновременно. Физически - да, но това не е връзка.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Смятате ли, че хората са моногамни същества?

Мнениеот Pipilota » 22 Ное 2016, 16:53

За мен също моногамията е нормалното "нещо". Все пак в наши дни не споделяме само едното аху-ихи, има и други неща, които се делят, и аз не смятам, че бихме могли да ги разделим с много хора. Градят се семейства, пари, имоти и какво ли още не, то любов, любов, ама като дойде време за сметките да няма на 5 места да се разделям. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Смятате ли, че хората са моногамни същества?

Мнениеот отчаяна » 23 Ное 2016, 13:16

Всеки каквото си го влече. Аз мисля, че сега са чисти оправдания тези обяснения, че мъжете в природата им било да търсят повече партньорки, за да има деца и да се продължава човешкия род. Отдавна вече родът не е застрашен от динозаври, за да събират мъжете женските от племето и да ги осеменяват повсеместно.
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Смятате ли, че хората са моногамни същества?

Мнениеот qwerryyy » 23 Ное 2016, 13:35

отчаяна написа:Всеки каквото си го влече. Аз мисля, че сега са чисти оправдания тези обяснения, че мъжете в природата им било да търсят повече партньорки, за да има деца и да се продължава човешкия род. Отдавна вече родът не е застрашен от динозаври, за да събират мъжете женските от племето и да ги осеменяват повсеместно.

хахахах леле какво описание сложи! :lol: Дали е имало времена, в които един мъж да е бил на много жени?!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта