Позволявате ли си да ядете хляб?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот Andrey » 30 Окт 2015, 11:30

Само домашен от хлебопекарната, иначе не ям купен. Много е гаден тоя от магазина. :cry:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот exotic » 30 Окт 2015, 11:37

Jully написа:Гледам да не ям хляб, старая се поне да е пълнозърнест този който ям де. ;) Но наистина ми е много трудно! У дома винаги има хляб.

Най-кофти е, че и у нас е така горе-долу, а аз винаги се изкушавам, когато имаме хляб да го опитам... два, три, четири пъти хахахах
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот Lisica » 30 Окт 2015, 14:52

И аз се изкушавам с хляба, бял, черен, няма значение има ли ям и не мога да се спра.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот MGB » 30 Окт 2015, 16:13

Lisica написа:И аз се изкушавам с хляба, бял, черен, няма значение има ли ям и не мога да се спра.

Абе белият хляб е вкусен, защото е мекичък, като вкус не е кой знае какво, иначе тези тестените закуски не мога да си ги представя приготвени с пълнозърнесто брашно!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот Jully » 26 Ное 2015, 17:17

MGB написа:
Lisica написа:И аз се изкушавам с хляба, бял, черен, няма значение има ли ям и не мога да се спра.

Абе белият хляб е вкусен, защото е мекичък, като вкус не е кой знае какво, иначе тези тестените закуски не мога да си ги представя приготвени с пълнозърнесто брашно!

Ох, как да не е кой знае какво белия хляб, от някоя пекарна туко що изпечен с дебела хрупкава коричка... :heartbeating:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот Bambaa » 26 Ное 2015, 18:19

Jully написа:
MGB написа:Абе белият хляб е вкусен, защото е мекичък, като вкус не е кой знае какво, иначе тези тестените закуски не мога да си ги представя приготвени с пълнозърнесто брашно!

Ох, как да не е кой знае какво белия хляб, от някоя пекарна туко що изпечен с дебела хрупкава коричка... :heartbeating:

Ммм говори ми, а и сякаш само в България белият хляб може да бъде наистина гаден, в други страни се прави от специални брашна, пак бели, но друг тип и там нямат такива неприятности, както тук, например
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот dacka85 » 27 Ное 2015, 01:22

Без хляб не сядаме на масата, аз без хляб не мога да се нахраня, но и не пълнея искам да кача 3-5 кг. но не става :sad: . Някой от вас може би ще ми завидят, но и това не е работа- да искаш да качиш а да неможеш :banghead:
dacka85
 
Мнения: 81
Регистриран на: 23 Сеп 2015, 16:58

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот svetlozara » 27 Ное 2015, 11:30

dacka85 написа:Без хляб не сядаме на масата, аз без хляб не мога да се нахраня, но и не пълнея искам да кача 3-5 кг. но не става :sad: . Някой от вас може би ще ми завидят, но и това не е работа- да искаш да качиш а да неможеш :banghead:

И аз доста обичам хляб. :) Но да ти кажа, аз ти завиждам че си слаба. Далеч по-добре е да си слабичка, отколкото да се бориш с килограмите вечно!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот Andrey » 27 Ное 2015, 13:53

ПРосто правете повече хитринки при яденето на хляб. Изпробвах една идея, когато имах гости. Режете хляба на по-дребно, използвайте и половинки, яде се по-малко. Имах гости преди няколко дни у нас имаше хляб и половина, та трябваше да се нахраним всички с малко сандвичи. :) Направих ги и ги нарязах на половина, всеки изяде не повече от 2 сандвича и всичи бяха доволни. Сложих ги и в оггромна чиния да им се виждат все повече. :))) Ако раздадеш на всеки по 3 филии ще ги изяде без да се замисли и с чиния с боб дори. :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Позволявате ли си да ядете хляб?

Мнениеот Ginger » 27 Ное 2015, 14:24

Andrey написа:ПРосто правете повече хитринки при яденето на хляб. Изпробвах една идея, когато имах гости. Режете хляба на по-дребно, използвайте и половинки, яде се по-малко. Имах гости преди няколко дни у нас имаше хляб и половина, та трябваше да се нахраним всички с малко сандвичи. :) Направих ги и ги нарязах на половина, всеки изяде не повече от 2 сандвича и всичи бяха доволни. Сложих ги и в оггромна чиния да им се виждат все повече. :))) Ако раздадеш на всеки по 3 филии ще ги изяде без да се замисли и с чиния с боб дори. :)

Ммм това е много важно и винаги жъне успехи - да се подходи психологически правилно към себе си или към хората, дори и по отношение на храненето!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта