Викате ли и говорите ли в леглото?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот Jully » 06 Ное 2015, 15:58

dacka85 написа:И ние сме от тихите , но в пълна къща няма как да стане иначе.

да, гадно е като има кой да слуша.
Ние понеже сме в доста малък апартамент и спалнята ни е долепена до детската също се стараем да сме максимално тихи. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот Lili_pili » 06 Ное 2015, 17:06

Аз писукам малко смешно, но не издържам. Най забавното е, че съм ревала след секс. :pink:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот qwerryyy » 10 Ное 2015, 13:01

Lili_pili написа:Аз писукам малко смешно, но не издържам. Най забавното е, че съм ревала след секс. :pink:

Ехеее :) как ще ревеш след секс? толкова гадно ли е било? :lol:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот BeenieGal » 10 Ное 2015, 13:20

И аз не издържам, много крещя, но понякога го правя нарочно, провокирам партньора ми да ме накара да мълча, не, че той е от мълчаливите, но и на него много му харесва да ми запушва устата... малко съдисти си падаме и двамата :smack: хихи
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот kalinka-kuku » 10 Ное 2015, 14:10

BeenieGal написа:И аз не издържам, много крещя, но понякога го правя нарочно, провокирам партньора ми да ме накара да мълча, не, че той е от мълчаливите, но и на него много му харесва да ми запушва устата... малко съдисти си падаме и двамата :smack: хихи

Значи ви е доста забавно в леглото, и аз си имам някои тънкости, които ми доставят удоволствие, като цяло сексът може да е много забавен и изключително изживяване. Но зависи и от партньора. Предишния ми страшно много обичаше да съм тиха и правеше това, което и твоя. ;) А сегашния си умира от кеф да викам и подобни. Е .. кво да ги правя! :mrgreen: угаждам им.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот Mon_ton » 10 Ное 2015, 17:18

Въпросът е на теб какво ти идва от вътре! Но и аз мисля, че сме податливи на партньорите си и се стремим да им доставим удоволствие ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот Nightmare » 10 Ное 2015, 17:36

marsu написа:
BeenieGal написа:И аз не издържам, много крещя, но понякога го правя нарочно, провокирам партньора ми да ме накара да мълча, не, че той е от мълчаливите, но и на него много му харесва да ми запушва устата... малко съдисти си падаме и двамата :smack: хихи

Значи ви е доста забавно в леглото, и аз си имам някои тънкости, които ми доставят удоволствие, като цяло сексът може да е много забавен и изключително изживяване. Но зависи и от партньора. Предишния ми страшно много обичаше да съм тиха и правеше това, което и твоя. ;) А сегашния си умира от кеф да викам и подобни. Е .. кво да ги правя! :mrgreen: угаждам им.

И аз смятам, че трябва да се стига единственото до това, което носи наслада и на двамата партньори, вярно е, че се променя във времето, но не мисля, че има нещо лошо в това, а и какво по-хубаво от разнообразието, нали... иначе така - на едно място :arrow: :dogrun:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот franky » 13 Ное 2015, 16:22

Аз се радвам на нежности, ама истински такива, затова и понякога една целувка, придружена с обичам те, ми върши работа :oops: :heartsfade:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот silver933 » 16 Ное 2015, 11:47

franky написа:Аз се радвам на нежности, ама истински такива, затова и понякога една целувка, придружена с обичам те, ми върши работа :oops: :heartsfade:

Използваш ги место секс ли направо? :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот Rali_hr » 16 Ное 2015, 12:36

На мен ми е много смешно, ако някой много вика в леглото. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта