Викате ли и говорите ли в леглото?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот exotic » 16 Ное 2015, 13:33

Rali_hr написа:На мен ми е много смешно, ако някой много вика в леглото. :lol: :lol: :lol:

Аз не съм случвала на крещящ мъж, но ще ми е интересно, доколкото разбирам, обаче... са по-скоро рядко явление :!:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот Andrey » 16 Ное 2015, 13:46

Като цяло обаче не е много красива картинка всичките гримаси по време на секс не мислите ли? :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот MGB » 16 Ное 2015, 14:40

Andrey написа:Като цяло обаче не е много красива картинка всичките гримаси по време на секс не мислите ли? :lol:

От страна на мъжа ли не е красиво или лицето му не е от най-красивите с тези гримаси? :smile:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот Mon_ton » 16 Ное 2015, 15:26

Andrey написа:Като цяло обаче не е много красива картинка всичките гримаси по време на секс не мислите ли? :lol:

Да, все много забавни са лицата и на мъжете и на жените. То е едно мръщене, прав си, но пък за щастие самото усещане притъпява спомена за физиономиите. :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот Мади Ранчева » 16 Ное 2015, 16:46

Mon_ton написа:
Andrey написа:Като цяло обаче не е много красива картинка всичките гримаси по време на секс не мислите ли? :lol:

Да, все много забавни са лицата и на мъжете и на жените. То е едно мръщене, прав си, но пък за щастие самото усещане притъпява спомена за физиономиите. :lol:

Аз го намирам за възбуждащо, иначе с кикот ли ще изразиш емоцията си, точно в такъв момент, не става, нали?
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот Pipilota » 17 Ное 2015, 09:51

Какво ще му е, аз съм се смяла в леглото! :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот red_eyes » 19 Ное 2015, 16:00

Pipilota написа:Какво ще му е, аз съм се смяла в леглото! :lol:

Под различни видове въздействие е напълно нормално и да се смееш и да плачеш в леглото, но не и докато човека до теб изпитва нещо различно от това, просто е неуважително!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот svetlozara » 27 Ное 2015, 11:27

red_eyes написа:
Pipilota написа:Какво ще му е, аз съм се смяла в леглото! :lol:

Под различни видове въздействие е напълно нормално и да се смееш и да плачеш в леглото, но не и докато човека до теб изпитва нещо различно от това, просто е неуважително!

Ако работите са сериозни и купонът е на макс, в кой момент точно ти остава време да мислиш за уважение, държание и какво ли още не? :mrgreen:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Ное 2015, 12:28

И аз съм се смяла, не съм мислила за уважението ми към другия, правила съм това,което чувствам. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот Ginger » 27 Ное 2015, 12:35

svetlozara написа:
red_eyes написа:Под различни видове въздействие е напълно нормално и да се смееш и да плачеш в леглото, но не и докато човека до теб изпитва нещо различно от това, просто е неуважително!

Ако работите са сериозни и купонът е на макс, в кой момент точно ти остава време да мислиш за уважение, държание и какво ли още не? :mrgreen:

Това е нещо, което е дотолкова заложено в теб, че го правиш инстинктивно, т.е. няма да седнеш да мислиш в този момент дали този твой жест или мимика ще го засегне по някакъв начин, но ако го имаш това заложено, било то от родители или среда, то ще се прояви - навсякъде! :smile:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта