Викате ли и говорите ли в леглото?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот sofi_black » 29 Дек 2015, 10:42

Е, предполагам има и недотам шумни дами и господа, но пък със сигурност изразяват по друг начин своята емоция :roll:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот Krum » 09 Мар 2016, 14:27

sofi_black написа:Е, предполагам има и недотам шумни дами и господа, но пък със сигурност изразяват по друг начин своята емоция :roll:

Важното е да се усеща емоцията, че ако си като пън и двамата взаимно с партньорката може да се чудите дали ви е харесало, а може да се окаже, че това е бил най-якия секс в живота ви.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот roksana » 10 Мар 2016, 15:21

Абе трудна работа докато правиш секс да не издаваш и звук! Дори и да не е най-страхотния пак поне едно забързано дишане ще предизвика! Иначе големи недоразумения могат да се избегнат, ако двамата си говорят в леглото. Аз изпадам в чудо, ако мъжът не реагира на ласките ми и не показва кое му харесва и кое не. Така и моето желание убива.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот mix_twix » 12 Мар 2016, 13:44

roksana написа:Абе трудна работа докато правиш секс да не издаваш и звук! Дори и да не е най-страхотния пак поне едно забързано дишане ще предизвика! Иначе големи недоразумения могат да се избегнат, ако двамата си говорят в леглото. Аз изпадам в чудо, ако мъжът не реагира на ласките ми и не показва кое му харесва и кое не. Така и моето желание убива.

Особено като кефът е голям е почти невъзможно да не се издават никакви звуци, абе човещинка си е. :) Ама да вземеш да викаш "ДАВААЙ Оооооооооооооооо СУпер си, бааааааааааааа ква си якааааа" В стила на "б*си големите ръки чуек" ми идва в повече. :pistoldouble: :rolling:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот Lisica » 20 Юни 2016, 16:16

mix_twix написа:
roksana написа:Абе трудна работа докато правиш секс да не издаваш и звук! Дори и да не е най-страхотния пак поне едно забързано дишане ще предизвика! Иначе големи недоразумения могат да се избегнат, ако двамата си говорят в леглото. Аз изпадам в чудо, ако мъжът не реагира на ласките ми и не показва кое му харесва и кое не. Така и моето желание убива.

Особено като кефът е голям е почти невъзможно да не се издават никакви звуци, абе човещинка си е. :) Ама да вземеш да викаш "ДАВААЙ Оооооооооооооооо СУпер си, бааааааааааааа ква си якааааа" В стила на "б*си големите ръки чуек" ми идва в повече. :pistoldouble: :rolling:

Oнзи ден бях на почивка малко на морето за 2 дена. Съседите ни по стая бяха точно такива, леле, беше смешно първите 2 пъти, само че за две вечери и два дена.. направо се почувствах като в скрита камера. :lol:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Викате ли и говорите ли в леглото?

Мнениеот fairy » 20 Юни 2016, 16:41

Аз много не се усещам колко съм шумна. Но не се е случвало да ми казват да съм по-тиха или да ми запушват устата :lol: . Значи съм от поносимите :mrgreen: . Мен повече ме притесняват звуците, които се издават от мебелите - скърцате, пукане и всякакви такива :oops: .
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта