Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Ваня Стойчева » 12 Ное 2015, 12:53

На времето, когато бях млада това беше тема табу. Изобщо не се говореше за секс. После с времето почнахме повече да се закачаме, а след това у нас сексът се случва само по национални празници, та хептен нямаше причина какво да говоря. :lol:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Lollipop » 17 Ное 2015, 10:15

Бе дайте и тука д аси споделим, какво сега мълчите! :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Snejna » 17 Ное 2015, 11:34

Lollipop написа:Бе дайте и тука д аси споделим, какво сега мълчите! :mrgreen:

Е, то не става така по поръчка. :lol:
Аз много се притеснявам от такива разговори, още не мога да споделя нищо и с никой на тема секс. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот BeenieGal » 17 Ное 2015, 12:49

Snejna написа:
Lollipop написа:Бе дайте и тука д аси споделим, какво сега мълчите! :mrgreen:

Е, то не става така по поръчка. :lol:
Аз много се притеснявам от такива разговори, още не мога да споделя нищо и с никой на тема секс. :roll:

Аз пък съм особено афектирана от факта, че хората са си сложили такива капаци и не приемат нещото, което трябва да бъде най-нормално, но пък се смята ок това да се хвърлят салфетки по баровете :?: :!: :shock:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Kremiliya » 17 Ное 2015, 12:50

Интересно сравнение. за теб ходенето по дискотеки е също толкова етествео, като и обсъждането на това на кой колко му е голям и къде го вкарка под какъв ред? Интересно!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот magda » 17 Ное 2015, 16:35

Kremiliya написа:Интересно сравнение. за теб ходенето по дискотеки е също толкова етествео, като и обсъждането на това на кой колко му е голям и къде го вкарка под какъв ред? Интересно!

Това е твърде вулгарно, но смятам, че никой не би трябвало да се изчервява при думата секс в разговор, било то и с родители, все пак не сме в миналия век!
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Ваня Стойчева » 17 Ное 2015, 17:21

Така е, сексът е нещо, което се случва (ако се случи де), не трябва да е тема табу, но и не трябва хората да разказват всички интимности.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот exotic » 18 Ное 2015, 11:26

Ваня Стойчева написа:Така е, сексът е нещо, което се случва (ако се случи де), не трябва да е тема табу, но и не трябва хората да разказват всички интимности.

Естествено, но и едва ли хората сядат и започват да си говорят точно по този начин и с най-малките подробности, точно за това :roll:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот donni » 19 Ное 2015, 13:43

С много много близки приятелки съм споделяла, но иначе никой не върви да обяснява кой, къде и как, освен 16 год. момиченца, за които това е тръпката на живота им
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот svetlozara » 27 Ное 2015, 11:26

borkova написа:
svetlozara написа:Разбира се, че говорим и това ни е редовния разговор. Дори с приятелките си рекламираме момчета за секс. :mrgreen:

Уу вие си ги и трампите, това по наше време не беше много добре или поне не се славеха с такова име момичетата, които го правеха :scratchheadblue:


Точно това правим - разменяме си ги. ;) Не гаджетата, а тези, които са ни само приятели за секс, с които нямаме емоционална връзка. :mrgreen:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта