Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Дек 2015, 13:02

silver933 написа:
Snejna написа:Аз не виждам как ще тръгна да пита кой какъв секс прави, не се виждам просто в такава роля, нито ще любопитствам за размера на мъжеството на приятелските ми мъже.

Питат, питат, а и да не питат, някои разказват и без да са ги питали. Имаме една устата позната, предполагам, че тя подстрекава всички жени, която хич не се съобразява къде сме и говори за секс, дории да има странични хора.. :???:

Нека да говорят, силвъре, явно има за какво да завиждат на жена ти.:)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Lisica » 03 Дек 2015, 15:26

А мъжете сякаш не говорят, айде, айде. :) Аз обикновено се спирам с обясненията, гоер долу като обсъдим размера. :mrgreen:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Lili_pili » 03 Дек 2015, 17:12

Lisica написа:А мъжете сякаш не говорят, айде, айде. :) Аз обикновено се спирам с обясненията, гоер долу като обсъдим размера. :mrgreen:

Е то лошо няма да се говори за това, става забавно, а и може да се научи нещо друго положително. :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Pipilota » 04 Дек 2015, 11:12

Е, аз се замислям понякога, какъв ли секс правят някои мои познати, но не ги питам жените по върпоса, за мен това са лични неща,а аз също не казвам какви са ми намеренията и очакванията към господата. ;) А и не си предсатвям всички познати да знаят подробности за приключенията ни в леглото. ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот zheleva212 » 04 Дек 2015, 12:48

Pipilota написа:Е, аз се замислям понякога, какъв ли секс правят някои мои познати, но не ги питам жените по върпоса, за мен това са лични неща,а аз също не казвам какви са ми намеренията и очакванията към господата. ;) А и не си предсатвям всички познати да знаят подробности за приключенията ни в леглото. ;)

Меко казано странно е да отидете на кафе с приятелка точно с тази цел, но пък, когато стане въпрос, защо да не си кажеш, то не е нещо, което срамно, страшно, все пак още сме млади (говоря за себе си, де, да не се обиди някой :oops: ) :grin: :grin:
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Pipilota » 28 Дек 2015, 10:23

zheleva212 написа:
Pipilota написа:Е, аз се замислям понякога, какъв ли секс правят някои мои познати, но не ги питам жените по върпоса, за мен това са лични неща,а аз също не казвам какви са ми намеренията и очакванията към господата. ;) А и не си предсатвям всички познати да знаят подробности за приключенията ни в леглото. ;)

Меко казано странно е да отидете на кафе с приятелка точно с тази цел, но пък, когато стане въпрос, защо да не си кажеш, то не е нещо, което срамно, страшно, все пак още сме млади (говоря за себе си, де, да не се обиди някой :oops: ) :grin: :grin:

Имам приятелка, която казва примерно, че снощи е правила страхотен секс с мъжа си/ гаджето си. Но толкова. Говоря за подробности къде какво правил, как го правил, колко муе голям, колко хубаво целува и къде целува - е това ми идва в повече. Стигат ми скрийншотовете на подобни разговори от FB. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот silver933 » 28 Дек 2015, 11:17

Аз мисля, че доста жени обясняват всичко подробно, просто не сте попадали на такива или не можете да ги предразположите да ви обяснят колко често ползват духовия инструмент :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Nightmare » 28 Дек 2015, 15:24

Чак да се споделя не е много ок, май... понеже от някои приятелки съм, чувала такива неща, че после ме е страх от тях :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот YoLindi » 28 Дек 2015, 16:26

Зависи, по-скоро с приятели, те някак се объркват от време на време от жените си и сигналите, които им пращат, затова и се допитват до мен :idea:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Kaya » 19 Яну 2016, 17:12

YoLindi написа:Зависи, по-скоро с приятели, те някак се объркват от време на време от жените си и сигналите, които им пращат, затова и се допитват до мен :idea:

леле, а да ли са те питали нещо по-пикантно? :) Интересно ми е, от какво ли се вълнуват мъжете когато с жената са под чаршафите ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта