Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот black » 08 Фев 2016, 14:25

Ваня Стойчева написа:Оо, на времето беше абсурд да се говори за това, но винаги е била любопитна тема. Сега повече се откършихме и говорим, но не много пикантно. Въображението май не ни липсва. Жените сякаш преоткриват своята сексуалност като минат 40-те :)


Сериозно? Значи моята трябва да я почакам още малко :mrgreen:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Kremiliya » 08 Мар 2016, 13:21

black написа:
Ваня Стойчева написа:Оо, на времето беше абсурд да се говори за това, но винаги е била любопитна тема. Сега повече се откършихме и говорим, но не много пикантно. Въображението май не ни липсва. Жените сякаш преоткриват своята сексуалност като минат 40-те :)


Сериозно? Значи моята трябва да я почакам още малко :mrgreen:

Твоята жена или твоята сексуалност? :lol: :lol: :lol:
Аз съм чувала, че когато жената роди става по-сигурна и се отпуска в секса повече, докато преди винаги е имала някакви задръжки.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Leonora » 08 Мар 2016, 14:21

Ваня Стойчева написа:Оо, на времето беше абсурд да се говори за това, но винаги е била любопитна тема. Сега повече се откършихме и говорим, но не много пикантно. Въображението май не ни липсва. Жените сякаш преоткриват своята сексуалност като минат 40-те :)


Модерна мислещата жена е сексуално уверена. Може би това е свързано и със съзряването и осъзнаването, че не е табу за нито един от половете
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Elica » 08 Мар 2016, 15:02

Сега младите лесно говорим за секс, преди е било разбира се по-сложно, вече не мисля, че има теми табу между младежите! :) Може с приятелката да говориш за всичко, от размера, до интимната прическа, до оралната любов, че дори и за анален секс, всичко се приема и се разбира, стига само да си намериш някоя жена, с която можеш да споделиш. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Snejna » 12 Мар 2016, 12:56

Доста е странно наистина да си говориш с приятелките и да пробвате едни и същи мъже, но ако го намирате за нещо нормално и сте ОК със сексът за една нощ, що пък да не се сподели готиното изживяване? :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот zagrijena » 18 Мар 2016, 16:35

Elica написа:Сега младите лесно говорим за секс, преди е било разбира се по-сложно, вече не мисля, че има теми табу между младежите! :) Може с приятелката да говориш за всичко, от размера, до интимната прическа, до оралната любов, че дори и за анален секс, всичко се приема и се разбира, стига само да си намериш някоя жена, с която можеш да споделиш. :)


Трябва да си супер близка с тази приятелка, за да подхващаш такива теми. Аз не бих говорила с всяка, но нищо не ми пречи да слушам :grin: .
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот kalinka-kuku » 14 Фев 2017, 11:29

zagrijena написа:
Трябва да си супер близка с тази приятелка, за да подхващаш такива теми. Аз не бих говорила с всяка, но нищо не ми пречи да слушам :grin: .

Ето това си беше признание вече "не ми пречи да слушам", на мен ми става неудобно и да слушам, не мисля, че е моя работа какво се случва под чаршафите на приятелките ми.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Lyomi » 14 Фев 2017, 11:37

marsu написа:
zagrijena написа:
Трябва да си супер близка с тази приятелка, за да подхващаш такива теми. Аз не бих говорила с всяка, но нищо не ми пречи да слушам :grin: .

Ето това си беше признание вече "не ми пречи да слушам", на мен ми става неудобно и да слушам, не мисля, че е моя работа какво се случва под чаршафите на приятелките ми.


Те сами като разказват ти какво трябва да направиш, да си запушиш ушите или да излезеш от стаята ли? Пък и никой не е чак такъв светец да не знае за какво става въпрос. Това е част от живота и хората обичат да говорят на тази тема, ей така, за раздумка и малко за сол и пипер на разговора :grin: .
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Guppy » 28 Юни 2017, 11:11

Не знам дали хората обичат да говорят за това, по-скоро обичат да слушат и да не се намесват. Имам няколко директни приятелки, които са ме питали като по-млада какъв е бил размера на половинката ми и т.н...
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот qwerryyy » 14 Юли 2017, 11:14

Има момичета, които си говорят много право за секс и то нерядко и с много подробности. Присъствала съм на такъв разговор и през цялото време се чудих за какво става въпрос.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта