Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Kaya » 11 Ное 2015, 14:52

Както знаете, в моята връзка не мога да се похваля с много емоции, които излизат от семейството ми, особено в сексуален план :mrgreen:. Обаче сега в работа дойде една нова колежка, която не се притеснява изобщо да говори за секс, с всички подробности и покрай нея все има някоя ей така:

mumsnet_2711638b.jpg
mumsnet_2711638b.jpg (37.63 KiB) Прегледано 1511 пъти

А аз си стоя гръмната, като непорочна и стоя и не доумявам. :lol: Чудя се аз ли самата предполагам и показвам такива сигнали, че не е тема, която би се обсъждала пред мен, или приятелите ми са на същото мнение и просто не го правим. :roll:
Чудя се вие мили дами, обсъждате ли темата секс с приятелките си, говорите ли за размерите, за пози и темпо и прочие по време на секс? :oops: До колко сте готови да споделите и какво разказвате? :shrug:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот donni » 11 Ное 2015, 15:26

Имам същата такава приятелка, много говори на тази тема, не ти я натрапва, но когато се отприщи просто няма спирка, съответно моята реакция е такава :pink: :oldtimer:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Rali_hr » 11 Ное 2015, 15:33

Говоря и още как. :) Особено с една позната като се почнем. Е в началото на нова връзка си мълчим, но като мине време и се почват да се обсъждат едни размери, кой какво направил, де го направил, как го направил........ :oops: Мъжът ми ако знае направо ще откачи. :rolling: :rolling: :rolling:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Bambaa » 11 Ное 2015, 15:53

Rali_hr написа:Говоря и още как. :) Особено с една позната като се почнем. Е в началото на нова връзка си мълчим, но като мине време и се почват да се обсъждат едни размери, кой какво направил, де го направил, как го направил........ :oops: Мъжът ми ако знае направо ще откачи. :rolling: :rolling: :rolling:

И аз имам приятелка, с която редовно обсъждаме такива въпроси, особено с бутилка - две вино много вървят такива разговори за усещането в различните пози, за странностите на различни мъже, кой как се поти, какво си мислим докато ги гледаме и т.н. много е забавно, а в същото време не мога да си представя, че мъжете не правят това, как издържат :shocked:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот S_Milenska » 11 Ное 2015, 16:34

Не говоря такива неща, мен ме е срам да обсъждам подобни подробности. :roll: А и със сигурност ще ми е неприятно, ако знам, че някой готови такива неща за мене. :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот svetlozara » 11 Ное 2015, 17:05

Разбира се, че говорим и това ни е редовния разговор. Дори с приятелките си рекламираме момчета за секс. :mrgreen:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот borkova » 11 Ное 2015, 17:11

svetlozara написа:Разбира се, че говорим и това ни е редовния разговор. Дори с приятелките си рекламираме момчета за секс. :mrgreen:

Уу вие си ги и трампите, това по наше време не беше много добре или поне не се славеха с такова име момичетата, които го правеха :scratchheadblue:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот nadqta » 11 Ное 2015, 17:42

То искаш - не искаш... все така се получава, :lol: ама няма как, да, говорим си честичко за това, а и нямам срамежливи приятелки, на които да им пречи това или да не искат да споделят с мен, така че... няма проблем :wink:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот red_eyes » 12 Ное 2015, 11:27

Мразя да обсъждам подобни теми "по женски" общо взето каквото си е между нас с партньора ми, си остава там... не зная защо някои държат да се хвалят или оплакват винаги :?: :!: :?: :!:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Говорите ли си с приятелките на тема секс?

Мнениеот Lollipop » 12 Ное 2015, 12:17

borkova написа:
svetlozara написа:Разбира се, че говорим и това ни е редовния разговор. Дори с приятелките си рекламираме момчета за секс. :mrgreen:

Уу вие си ги и трампите, това по наше време не беше много добре или поне не се славеха с такова име момичетата, които го правеха :scratchheadblue:

Кое е необичайното, в момента е съвсем в реда на нещата да имат хората само секс "връзки" т.е. никакво обвързване, а само секс, тъй че кое е странното да си ги препоръчват за това занимание. :lol: Ти си много консервативна.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта