Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Snejna » 13 Ное 2015, 15:04

И ние не сме се разделяли, не сме имали гурбети и истории,но се е случвало за по седмица да речем и то мнооого рядко, когато някой е бил командировка.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот silver933 » 16 Ное 2015, 11:49

Че не е приятно е ясно, но се налага да се прави понякога и това. :roll: Няма какво да се лъжем, в наши дни наистина е начин на живот това единия от двамата да е далеч. :( Ще с есправите, твоят мъж къде ще ходи?
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Rali_hr » 16 Ное 2015, 12:31

Не ни се е случвало много, напоследък по-често, за около месец се налага да се разделяме от време на време, когато е командировки. Поддържаме контакт по интернет, защото често пътува в чужбина, но никак не е приятно и за двамата. :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот exotic » 16 Ное 2015, 13:30

Rali_hr написа:Не ни се е случвало много, напоследък по-често, за около месец се налага да се разделяме от време на време, когато е командировки. Поддържаме контакт по интернет, защото често пътува в чужбина, но никак не е приятно и за двамата. :(

Не съм имала такава дълга връзка, но смятам, че би ми било приятно от време на време да си оставам сама и да сме разделени, всеки иска да му залипсва половинката в даден момент, неизбежно е :thumbup:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Andrey » 16 Ное 2015, 13:43

С годините не ви ли е още по-приятно, че няма да се виждате дълго време? :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот S_Milenska » 19 Ное 2015, 14:09

Много е гадн да си разделен с човека, който обичаш. Случвало ми се е за месеци и наистина е мъчение, а съмнението и на двамата разяжда, независимо от доверието, което си имаме по принцип. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот nushi.kisyova » 19 Ное 2015, 14:51

И ние на младини имахме такива периоди, в които трябваше да бъдем разделени, никой не се съмняваше в другия, но беше трудно, тъжно, самотно без моето си момче...
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Malina » 20 Ное 2015, 13:34

Pipilota написа:
Malina написа:Всъщност.. не повече от 2 дена. :) Не ми се е случвало да се разделяме за дълго време, за щастие. Винаги сме си били наблизо с всичките ми половинки. ;) Мисля, че няма лошо понякога да си поемат дъх двойките и да си починат. Та било то и да си залипсват малко. :inlove:

Това си е истински късмет да не се разделяш с половинката си. В този гурбет по света, който в момента е на дневна линия почти във всяко семейство е много трудно да съхраниш и любов и всичко..

Така е! А и аз не бих могла да издържа по-дълго време, пристрастена съм към него. Искамда го виждам постоянно, ако не го видя сутрин преди да тръгне за работа ми е криво, затова държа да си го виждам! :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Harmony » 20 Ное 2015, 17:55

Malina написа:
Pipilota написа:
Malina написа:Всъщност.. не повече от 2 дена. :) Не ми се е случвало да се разделяме за дълго време, за щастие. Винаги сме си били наблизо с всичките ми половинки. ;) Мисля, че няма лошо понякога да си поемат дъх двойките и да си починат. Та било то и да си залипсват малко. :inlove:

Това си е истински късмет да не се разделяш с половинката си. В този гурбет по света, който в момента е на дневна линия почти във всяко семейство е много трудно да съхраниш и любов и всичко..

Така е! А и аз не бих могла да издържа по-дълго време, пристрастена съм към него. Искамда го виждам постоянно, ако не го видя сутрин преди да тръгне за работа ми е криво, затова държа да си го виждам! :)

Ехее... имало все още и такива бракове, много се радвам, поздравявам ви!
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Pipilota » 22 Ное 2015, 09:38

Harmony написа:Ехее... имало все още и такива бракове, много се радвам, поздравявам ви!

A, Брак! :) Беше се похвалила, че скоро се е сгодила. Питай я след 10 години. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта