Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Kremiliya » 12 Ное 2015, 16:34

На моят мъж му предстои пътуване за доста време и се чудих, на вас, на които ви се е случвало.. как сте се справили. Успели ли сте да се справите добре, колко време сте били сами, къде е била половинката ви? Много се притеснявам дали ще успеем да запазим връзката си, ако не се виждаме. Въпреки че не сме женени от вчера, точно това ме притеснява, няма ли да си намери нещо по-интересно от мен. Но и не е само това, тревожа се за какво ли не, разкажете ми вие за колко време сте се разделяли, как сте се справяли с ежедневните въпроси, със страха да не ви изостави и всичко останало? :shrug:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Mon_ton » 12 Ное 2015, 17:17

Не много, около 6 месеца, беше доста странно в началото, но с времето свикнахме. Най-много се притеснявах да не ми стане нещо, защото беше по време на бременността, но свикнахме де. :) не се притеснявай, че ще те смени с друга, това може да се случи и тук във всеки един момент.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот nadqta » 12 Ное 2015, 17:36

Ами аз дълги връзки не съм имала, но ми е непонятно какви семейства правят тираджиите, та те почти не се прибират....
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Jully » 12 Ное 2015, 17:42

За 2 седмици най-много. Не ми се е случвало да се разделяме за по-дълго и бих казала, че е ужасно. :) Не знам защо се налага да се разделите, но се старайте да не е за твърде много време.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Monika_Spasova » 12 Ное 2015, 20:35

Различно. С предишния ми приятел бяхме от различни градове и живеехме доста време разделени. ;) Но вече като хора с постоянна връзка, като съм живяла с някой не ми се е случвало да се разделяме за повече от месец, но се справихме. Не беше кой знае колко страшно. :jumprope:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Kaya » 12 Ное 2015, 21:34

Колко ли време.. може би около 6-7 месеца най-много. Не беше много приятно, но какво да се прави. Не се притеснявай. ти за колко време мислиш, че ще бъдете разделени? :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Malina » 12 Ное 2015, 22:08

Всъщност.. не повече от 2 дена. :) Не ми се е случвало да се разделяме за дълго време, за щастие. Винаги сме си били наблизо с всичките ми половинки. ;) Мисля, че няма лошо понякога да си поемат дъх двойките и да си починат. Та било то и да си залипсват малко. :inlove:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот Pipilota » 13 Ное 2015, 10:52

Malina написа:Всъщност.. не повече от 2 дена. :) Не ми се е случвало да се разделяме за дълго време, за щастие. Винаги сме си били наблизо с всичките ми половинки. ;) Мисля, че няма лошо понякога да си поемат дъх двойките и да си починат. Та било то и да си залипсват малко. :inlove:

Това си е истински късмет да не се разделяш с половинката си. В този гурбет по света, който в момента е на дневна линия почти във всяко семейство е много трудно да съхраниш и любов и всичко..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот silver933 » 13 Ное 2015, 11:46

Pipilota написа:
Malina написа:Всъщност.. не повече от 2 дена. :) Не ми се е случвало да се разделяме за дълго време, за щастие. Винаги сме си били наблизо с всичките ми половинки. ;) Мисля, че няма лошо понякога да си поемат дъх двойките и да си починат. Та било то и да си залипсват малко. :inlove:

Това си е истински късмет да не се разделяш с половинката си. В този гурбет по света, който в момента е на дневна линия почти във всяко семейство е много трудно да съхраниш и любов и всичко..

То и ние за това сме се разделяли с моята половинка преди време, няма начин, изкарват се пари. Та най-дълго сме били разделени 9 месеца, точно поради такива причини, които ти казваш.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Колко време най-дълго сте били разделени от половинката ви?

Мнениеот LaCoquine » 13 Ное 2015, 13:31

Ами мъжът ми често е по командировки, но за повече от седмица не сме се разделяли, което не е от голямо значение, след като е често, въпреки че е за кратък период от време...
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron