Дъщеря ми краде от памперсите на баба си

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Дъщеря ми краде от памперсите на баба си

Мнениеот pink » 13 Ное 2015, 22:42

Напълно съм се отчаяла от дъщеря ми. Тя е много умна и красива, но понякога откача. Тя живее с баба си, защото аз съм в чужбина. Изпрати ми снимка по електронната поща на, която носи памперс от памперсите на баба си. Написа ми, че се чувства секси. Аз побеснях и и се скарах за това, че носи и краде памперси. Тя каза, че незнае да има ограничение при носенето на памперси спрямо възрастта и почна да филасофства. Сега ми пише, че излиза с памперс по кафетата и че е щастлива. Преди години беше гримирала брат си. Да не казвам и какво друго е правила. Как да я накарам да се откаже от памперсите?
pink
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Ное 2015, 22:31

Re: Дъщеря ми краде от памперсите на баба си

Мнениеот Pipilota » 14 Ное 2015, 10:33

На колко години е дъщеря ти? Защо го прави имаш ли обяснение? Ако тя се грижи за баба си можеш да си представиш колко е напрягащо за нея, като нищо да се тормози твърде много с грижите покрай баба си. Няма ли как да я вземе при себе си? И според мен не трябва да ѝ се караш, попитай я ако някое момче разбере, че е по памперс дали ще отговори положително, или отрицателно според нея. :) Както се казва, удари я в сексапила, но не се карай, за да не се отчуждите още повече.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Дъщеря ми краде от памперсите на баба си

Мнениеот Fancy » 14 Ное 2015, 16:21

Не съм сигурна, че този вид спамъри са все оше на мода, но ако действително има такава случка, малко е притеснително дали не малтретира баба си, обикновено някои видове спихични растройства в различните си форми имат и различни изяви!
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Дъщеря ми краде от памперсите на баба си

Мнениеот pink » 14 Ное 2015, 20:14

Pipilota написа:На колко години е дъщеря ти? Защо го прави имаш ли обяснение? Ако тя се грижи за баба си можеш да си представиш колко е напрягащо за нея, като нищо да се тормози твърде много с грижите покрай баба си. Няма ли как да я вземе при себе си? И според мен не трябва да ѝ се караш, попитай я ако някое момче разбере, че е по памперс дали ще отговори положително, или отрицателно според нея. :) Както се казва, удари я в сексапила, но не се карай, за да не се отчуждите още повече.


На 18 е. Тя иска да живее в България и няма, как да я взема против волята и.
pink
 
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Ное 2015, 22:31

Re: Дъщеря ми краде от памперсите на баба си

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Ное 2015, 19:24

Не е нормално това изобщо. Май няма какво да направиш. След като е голяма и решила, че това ѝ харесва ти няма какво да направиш явно. :(
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дъщеря ми краде от памперсите на баба си

Мнениеот Monika_Spasova » 15 Ное 2015, 19:52

Не знам какво да кажа, може ли толквоа да са се побъркали всички? След като е пък толкова голяма няма какво да направиш по въпроса.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Дъщеря ми краде от памперсите на баба си

Мнениеот ManiJani » 16 Ное 2015, 09:38

Е, специално това с памперсите, направо в цяла мода си се превръща... много млади момичета разбирам, че ги ползват без нужда!
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Дъщеря ми краде от памперсите на баба си

Мнениеот Lollipop » 16 Ное 2015, 10:02

То въпросът е там вътре какво правят в тея памперси,а ко само ги носят, защо им е, използват ли ги ?
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Дъщеря ми краде от памперсите на баба си

Мнениеот Pipilota » 23 Ное 2015, 18:15

Lollipop написа:То въпросът е там вътре какво правят в тея памперси,а ко само ги носят, защо им е, използват ли ги ?

Не мсиля, че ги ползват, но не знам какво извратено чувство за това, че са секси развиват..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Дъщеря ми краде от памперсите на баба си

Мнениеот draga.mihova » 24 Ное 2015, 11:54

Pipilota написа:
Lollipop написа:То въпросът е там вътре какво правят в тея памперси,а ко само ги носят, защо им е, използват ли ги ?

Не мсиля, че ги ползват, но не знам какво извратено чувство за това, че са секси развиват..

Странно как обществото налага какви ли не извратении, най-лошото е, че от уязвимата част най-лесно и качествено се възприемат!
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта