Правите ли секс все още с мъжете си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Правите ли секс все още с мъжете си?

Мнениеот nushi.kisyova » 19 Ное 2015, 14:49

silver933 написа:Ванче, я си помисли, да не си го обидила. Сериозно от кога не сте правили секс? На него това проблем ли му е., сигурно си е намерил някоя кака дето си оправя. :roll:

Колко пък да го е обидила, 5 години никак не са малко... работата е, че не е потърсил общуване, а е минал на по-лесния вариант!
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Правите ли секс все още с мъжете си?

Мнениеот Rali_hr » 19 Ное 2015, 15:13

На някои просто спира да им се прави секс. :) И моят мъж имаше такъв период, когато децата бяха малки, но после работите се оправиха, но определено не и от само себе си! трябва си говорене и направо хвърляне в кревата, напомни му какво пропуска!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Правите ли секс все още с мъжете си?

Мнениеот franky » 19 Ное 2015, 17:13

Rali_hr написа:На някои просто спира да им се прави секс. :) И моят мъж имаше такъв период, когато децата бяха малки, но после работите се оправиха, но определено не и от само себе си! трябва си говорене и направо хвърляне в кревата, напомни му какво пропуска!

Със сигурност ако прави секс, то знае, въпреки че за толкова години може и да е забравил какво е да си с жена си. :grin:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Правите ли секс все още с мъжете си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Ное 2015, 14:08

Rali_hr написа:На някои просто спира да им се прави секс. :) И моят мъж имаше такъв период, когато децата бяха малки, но после работите се оправиха, но определено не и от само себе си! трябва си говорене и направо хвърляне в кревата, напомни му какво пропуска!

Не мисля, че има любовница, вярно е, че само той работи от нашето семейство, има собствена фирма и т.н. но няма момичета, които се въртят около него. Ходила съм изненадващо при него и никога не съм имала поводи за съмнение, а след работа никога не закъснява. Не знам дали да говоря директно, или да се опитвам да му играя пак цирк. Но напоследък забелязвам някакво раздвижване по въпроса, но не мога да кажа, че е кой знае колко голямо. Усещам обаче, че като децата ги няма е по-отпуснат. :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Правите ли секс все още с мъжете си?

Мнениеот Rali_hr » 23 Ное 2015, 15:41

Ванче, ще ти дам супер идея! Що не го вземеш и не си организирате някоя почивка само двамата, та било и в хотел близо до града, може би му е некомфортно покрай децата,а и сигурно му е странно като си мисли, че и те самите в момента вероятно правят секс, все пак те са доста големи твоите :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Правите ли секс все още с мъжете си?

Мнениеот mix_twix » 26 Ное 2015, 13:45

Помсилете си, дали грешката не е във вас, жени. Мъжете по природа обичаме да правим секс, но ако само ни тормозите изисквате и какво ли още не, то няма как да имаме желание за секс изобщо!
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Правите ли секс все още с мъжете си?

Мнениеот Локумът » 26 Ное 2015, 13:59

mix_twix написа:Помсилете си, дали грешката не е във вас, жени. Мъжете по природа обичаме да правим секс, но ако само ни тормозите изисквате и какво ли още не, то няма как да имаме желание за секс изобщо!

Така е, съгласен съм на 10000%, жените винаги са недоволни и прочие.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Правите ли секс все още с мъжете си?

Мнениеот qwerryyy » 26 Ное 2015, 14:50

Да, мъжете винаги са невинни!
Ваня, не ги слушай, аз съм сигурна, че вината е в него и той поради незнайни причини е решил, че не иска да прави секс с теб, което е само за него минус! Намери си любовник и си гледай кефа, а той да си стои на сухо!
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Правите ли секс все още с мъжете си?

Мнениеот Mon_ton » 26 Ное 2015, 15:04

Това е ужасно, не знам от колко време сте женени, но да не правите секс, някак близост не показва ли? не мога да си представя, ако мъжът ми спре да ми обръща внимание и спре да ме обича и глези.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Правите ли секс все още с мъжете си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Ное 2015, 16:04

Rali_hr написа:Ванче, ще ти дам супер идея! Що не го вземеш и не си организирате някоя почивка само двамата, та било и в хотел близо до града, може би му е некомфортно покрай децата,а и сигурно му е странно като си мисли, че и те самите в момента вероятно правят секс, все пак те са доста големи твоите :)

Да ти кажа замислям се, досега децата винаиги са били с нас по празници, големия не, но дъщеря ми е била с нас. Тази година изявява желание да празнува самостоятелно нова година и си мисля дали да не си вземем 2-3 дни почивка и да го свържем с нова година. Мисля направо да го изненадам, за да не може да откаже. :roll: В крайна сметка децата вече пораснаха и не можем да се радваме само на тях, трябва да се радваме и на себе си;)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта