Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот annamaria » 19 Ное 2015, 16:16

не мисля, че ще се получи. жените огладнеем ли ще отидем до денонощния и пак ще си вземем нещо за хапване.тъй че няма как да се получи. товае все едно да разчиташ,че бръчките ще се махнат, ако спреш да се ядосваш. в крайна сметка като остаряваме все прибягваме да услугите на дерматолози, козметици и т н за да иглеждаме добре. :lol:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот Rali_hr » 19 Ное 2015, 16:43

Аа, аз ъсм склонна да се съглася, по-скоро ще ме домързи, отколкото да отида до магазина, но у нас не мога да си позволя да пазарувам всеки ден, това означава много пари на вятъра. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот franky » 19 Ное 2015, 17:16

annamaria написа:не мисля, че ще се получи. жените огладнеем ли ще отидем до денонощния и пак ще си вземем нещо за хапване.тъй че няма как да се получи. товае все едно да разчиташ,че бръчките ще се махнат, ако спреш да се ядосваш. в крайна сметка като остаряваме все прибягваме да услугите на дерматолози, козметици и т н за да иглеждаме добре. :lol:

Лелеее това си е пордотлук, аз по-скоро ще си измия зъбите и ще си легна или ще си налея чаша вино пред това да отида до денонощен и да си купя храна, трябва да имам сериозни проблеми с главата и нищо за правене, за да си го позволя!
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот Anka » 20 Ное 2015, 11:25

Чак пък едва ли не да си луд, че да отидеш до магазина да си купиш храна, странно описание. А и вместо да има храна у дома, ако имам вино, то сериозно бих се замислила за приоритетите си в тоя живот. :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот PasDeDeux » 20 Ное 2015, 12:49

Да си призная и аз предпочитам да си легна гладна пред това да преям и да се чудя после какво да правя докато ми размине :lol:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот Elica » 20 Ное 2015, 14:10

PasDeDeux написа:Да си призная и аз предпочитам да си легна гладна пред това да преям и да се чудя после какво да правя докато ми размине :lol:

А, едно е да преядеш, другко е да скочиш до нон стопа да си взземеш нещо да се нахраниш и дас и легнеш доволна. Ако си легна гладна цяла нощ ще го мисля и сутринта ще се наям с банички. :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот Elica » 20 Ное 2015, 14:12

Pipilota написа:Тазидиета не е ли свързана с много мазнини и пържене? :roll:

и аз четох, че е свързана с пържене и подобни, за да има по-високо съдъжание на мазнини..
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот annamaria » 20 Ное 2015, 16:12

franky написа:
annamaria написа:не мисля, че ще се получи. жените огладнеем ли ще отидем до денонощния и пак ще си вземем нещо за хапване.тъй че няма как да се получи. товае все едно да разчиташ,че бръчките ще се махнат, ако спреш да се ядосваш. в крайна сметка като остаряваме все прибягваме да услугите на дерматолози, козметици и т н за да иглеждаме добре. :lol:

Лелеее това си е пордотлук, аз по-скоро ще си измия зъбите и ще си легна или ще си налея чаша вино пред това да отида до денонощен и да си купя храна, трябва да имам сериозни проблеми с главата и нищо за правене, за да си го позволя!


ами да ти кажа малко са като тебе. имам приятелки,които се събуждат посред нощ и си хапват...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот Harmony » 20 Ное 2015, 18:05

annamaria написа:
franky написа:Лелеее това си е пордотлук, аз по-скоро ще си измия зъбите и ще си легна или ще си налея чаша вино пред това да отида до денонощен и да си купя храна, трябва да имам сериозни проблеми с главата и нищо за правене, за да си го позволя!


ами да ти кажа малко са като тебе. имам приятелки,които се събуждат посред нощ и си хапват...

Е, май на всеки се е случвало, и пак стои въпросът какво ще си хапнеш :idea:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот Pipilota » 22 Ное 2015, 09:35

Все ще си намериш какво а и нон стопа си е нон стоп. :) За мен това не е добра опция, точно че липсата на храна в един момент може да ти изиграе такава лоша шега, че като отидеш в магазина да забравиш да спреш да пазаруваш. :) Все пак слабеенето изисква воля, а не шмекерии. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron