Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот silver933 » 23 Дек 2015, 11:25

То от мерак най се слабее, ама що пък като дойде семейния живот и с него идват поне 10 кила? Тоя засукан младеж де отива... :mrgreen: Аз още съм си усукан, ама жената е отприщила седалище кат' на ДжейЛо. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот annamaria » 23 Дек 2015, 12:11

радвай се щом жена ти има като дупето на Джей Ло. :lol:
някои жени дават луди пари за импланти в дупето.така че ти си късметлия. :smile:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот LaCoquine » 23 Дек 2015, 13:22

annamaria написа:радвай се щом жена ти има като дупето на Джей Ло. :lol:
някои жени дават луди пари за импланти в дупето.така че ти си късметлия. :smile:

Аниии.... не се подигравай така с човека хахха всъщност интересен факт е, че мъжете харесват големи дупета, докато за жените това е нещо ново... според мен е цяло щастие, че са останали мъже като Силвъра, моят също е такъв хихи или поне за пред мен...
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот annamaria » 05 Яну 2016, 15:50

само се правят, че не харесват големи дупета. едно хубаво стегнато дупе,добре оформенко не го прави дебело.много от жените, които си слагат импланти в задниците изглеждат сякаш имат големи дупета,но всъщност са им доста хубави.:)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот Локумът » 05 Яну 2016, 15:53

annamaria написа:само се правят, че не харесват големи дупета. едно хубаво стегнато дупе,добре оформенко не го прави дебело.много от жените, които си слагат импланти в задниците изглеждат сякаш имат големи дупета,но всъщност са им доста хубави.:)

Виж, мисля, едно е добро хубво дупе, друго е на Ники Минаж :) то е твърде.. "хубаво" за моя вкус. :seeingstars:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот Ваня Стойчева » 06 Яну 2016, 11:49

Нашия хладилник май сдаде багажа, така че сега като останем без него ще ви кажа дали е имало ефект положителен върху фигурата ни. :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот annamaria » 06 Яну 2016, 15:34

Ваня Стойчева написа:Нашия хладилник май сдаде багажа, така че сега като останем без него ще ви кажа дали е имало ефект положителен върху фигурата ни. :mrgreen:


ааа, не се оправдавай. :lol: при тия минусови температури навън терасата преспокойно може да послужи за хладиник. но нищо де,трябва да дерзаем и да оставяме хладилника от време на време празен. :lol:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Яну 2016, 16:47

Определено можеш да използваш терасата, подкрепям. :lol: :lol: :lol:
Но да ви кажа, мисля, че по-голям проблем не е хладилника, а по-скоро придружаващите шкафове с вафли, шоколад, чипс и подобни.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот iwoni » 03 Фев 2016, 10:46

Явно нещо съм сбъркана, щото като е празен хладилника ми се прияжда още повече и я хапна, това, я онова, я още нещо :grin: . А като е пълен взема си едничко, което най ми е привлякло погледа и се задоволя само с него.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот kauda » 03 Фев 2016, 11:30

iwoni написа:Явно нещо съм сбъркана, щото като е празен хладилника ми се прияжда още повече и я хапна, това, я онова, я още нещо :grin: . А като е пълен взема си едничко, което най ми е привлякло погледа и се задоволя само с него.

Интересна логика. Аз съм точно на обратно, каквото има в хладилника трябва да си хапна от всичко и да си опитам, никое не може да ме спечели и да е само то. Трябва да опитам от всичко. :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта