Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот annamaria » 31 Май 2016, 11:33

права си, съревнованието винаги е мотивиращо. ама трябва и нещо допълнително да задържи пости тази мотивация, за да няма йо-йо.
между другото, това бързото сваляне по такива предавания,не им ли натоварва организма с токсини?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот Krum » 31 Май 2016, 17:14

Като има състезание, има и спортна злоба, едно друго, нещата стават по-сериозни и човек е по-стриктен. :) А иначе анамария, аз не знам какви големи загуби имат, периода не е ли дълъг?
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот annamaria » 01 Юни 2016, 10:31

едно предаване едва ли е повече от 3 месеца, за да е зрелищно състезание по тв, сигурно търсят много рязък ефект от преди и след. предполагам свалят някакси ударно.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Юни 2016, 11:19

annamaria написа:едно предаване едва ли е повече от 3 месеца, за да е зрелищно състезание по тв, сигурно търсят много рязък ефект от преди и след. предполагам свалят някакси ударно.

Не знам за какъв период беше предаването,но победителя свали 9 кг, което за няколко месеца хич не е много, на база много килограми за сваляне. Другия беше свалил 3 кг. ;) Общо взето нямаше някакви безумни килограми свалени. :)
Аз имам друг проблем, огладнявам докато ям, това нормално ли е? :) Или са ми малки количествата или се разпадам, ям, ям и ставам все по-гладна! :(
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот M.Tasheva » 01 Юни 2016, 14:01

Ти какво ядеш? Може да е нещо временно или пък такова, което да те държи 9 месеца :grin: .
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот annamaria » 07 Юни 2016, 12:02

rabotnata pchela , ако ядеш и все си гладна- може би, не приемаш достатъчно мазнини.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот black » 08 Юни 2016, 14:54

rabotnata pchela написа:
annamaria написа:едно предаване едва ли е повече от 3 месеца, за да е зрелищно състезание по тв, сигурно търсят много рязък ефект от преди и след. предполагам свалят някакси ударно.

Не знам за какъв период беше предаването,но победителя свали 9 кг, което за няколко месеца хич не е много, на база много килограми за сваляне. Другия беше свалил 3 кг. ;) Общо взето нямаше някакви безумни килограми свалени. :)
Аз имам друг проблем, огладнявам докато ям, това нормално ли е? :) Или са ми малки количествата или се разпадам, ям, ям и ставам все по-гладна! :(


Случвало ми се е да се наям и после да чувствам още глад, но след 20-на минути вече ми е отминало и се чувствам сит. При теб не преминава ли? Мозъкът лъже, че се нуждаем от още храна, а стомахът ни е пълен.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот Jully » 08 Юни 2016, 17:11

rabotnata pchela написа:
annamaria написа:едно предаване едва ли е повече от 3 месеца, за да е зрелищно състезание по тв, сигурно търсят много рязък ефект от преди и след. предполагам свалят някакси ударно.

Не знам за какъв период беше предаването,но победителя свали 9 кг, което за няколко месеца хич не е много, на база много килограми за сваляне. Другия беше свалил 3 кг. ;) Общо взето нямаше някакви безумни килограми свалени. :)
Аз имам друг проблем, огладнявам докато ям, това нормално ли е? :) Или са ми малки количествата или се разпадам, ям, ям и ставам все по-гладна! :(

Сигурно е било нещо моментно, на мен също ми се е случвало, особено ако напсоледък не следя стриктно диетата си, а си хапвам каквото набарам, така чисто от лакомия мога и света да изям. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот annamaria » 09 Юни 2016, 10:40

прав е black, това чувствао за огладняване може да е самовнушение. ако си в период на повечко вълнения, по-натоварено ежедневие, напрежение, тревоги... разпускай! :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Да отслабнем, оставяйки хладилника празен - получава ли се?

Мнениеот Lili_pili » 21 Юни 2017, 11:01

САкуката също може да ни накара да ядем, или напрежение. Когато се ядосам често посягам към хладилника първосигнално, дори и да не съм гладна. Ако имам за яденеи знам, че това ми е вечерята, то го ям, дори и да не ми се хапва. Така че празния хладилник може да помогне, ако се купува само това, необходимо за едно ядене.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта