Хранят ли се здравословно младите хора

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Хранят ли се здравословно младите хора

Мнениеот Светлето » 30 Апр 2019, 10:36

Имам чувството, че нещата са в двете крайности - има такива, които внимават какво ядат, и такива, които ядат възможно най-големите боклуци. Вероятно всичко опира и до хранителните навици в семейството.
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34

Re: Хранят ли се здравословно младите хора

Мнениеот flip » 02 Май 2019, 11:45

Зависи как са свикнали у дома. Ако там се яде хубава храна, няма как детето да яде само боклуци. Е, да, покрай връстниците, може и да си купува джънк, ама няма да е ежедневие.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Хранят ли се здравословно младите хора

Мнениеот Dalia » 02 Май 2019, 18:03

У нас винаги е имало прясно сготвена храна, тъй като с мъжът мицял живот сме работели на смени и все единият от нас си е бил у дома.
Стараели сме се децата ни да се хранят здравословно . Докато бяха малки ни се получаваха отлично нещата, но като влязоха в пубертета, елате да видите що хамбургери и пици се изядоха. И като се има предвид, че по онова време нямаше кой знае какъв богат избор. Сега са големи и сами се върнаха към по-здравословния начин на живот. Спортуват повече, внимават с какво се хранят. Аз като майка, много съм се притеснявала преди, че посягаха доста често към така наречените Junk food, но сега съм спокойна.
Затова искам да ви успокоя, всяко нещо с времето си. Може би е хубаво да оставим децата си сами да си направят своя избор. Е, сега ако виждаме, че на детето не му се отразява добре дадено нещо, нормално е да се намесим, ама ако става въпрос за няколко изядени хамбургера, няма нужда чак от толкова големи драми.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron