Хранят ли се здравословно младите хора

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Хранят ли се здравословно младите хора

Мнениеот vortigen » 18 Ное 2015, 19:33

Здравейте така имам да напиша какво мисля за Хранят ли се здравословно младите хора та мисля мисля и нищо неми идва на ум някой ще помогне ли?
vortigen
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Ное 2015, 19:30

Re: Хранят ли се здравословно младите хора

Мнениеот bditranslations » 18 Ное 2015, 22:30

vortigen написа:Здравейте така имам да напиша какво мисля за Хранят ли се здравословно младите хора та мисля мисля и нищо неми идва на ум някой ще помогне ли?

По-заможните мисля, имат добър стандарт на хранене. По-бедните - нямат и ядат каквото им попадне.
bditranslations
 
Мнения: 44
Регистриран на: 18 Дек 2011, 15:57
Местоположение: Стара Загора

Re: Хранят ли се здравословно младите хора

Мнениеот Pipilota » 19 Ное 2015, 09:28

Не мисля, че е така, повечето млади хора се замислят много повече с какво се хранят. По-скоро по-възрастните поколение не са чували за опасностите от храните и ядат както сварят, така са и възпитали и децата си. Сега младите родители се опитват да научат децата си кое е правилно и кое не. Аз никога не съм чувала от родителите ми, че да ядеш баничка с боза е вредно, а моите деца знаят, че такива храни са изключение, а не ежедневие. :!:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Хранят ли се здравословно младите хора

Мнениеот Lollipop » 19 Ное 2015, 10:49

Ами колко ли здравословно да се хранят младите. Толкова, колкото ние сме ги научили. И аз мога да кажа, че младите сега мислят много повече за здравето си и за това, какво ядат, отколкото възрастните. Но ако говорим за млади тийнове и по-малко, то със сигурност не, но всеки е минал от там.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Хранят ли се здравословно младите хора

Мнениеот Kaya » 19 Ное 2015, 11:30

зависи в каква възрастова група си представяш младите хора. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Хранят ли се здравословно младите хора

Мнениеот Mauritius » 19 Ное 2015, 11:42

Разбира се, че половината от младите са възпитани в поколението на баничката с боза, което удоволствие им е струвало максимум 30 стотинки, по-новото поколение, пък, е от ерата на фаст фууда, съответно и това не е от най-здравословните навици по отношение на храненето, за щастие има пробуждане в много млади хора, като често това е под влияние на източни учения или течения, които по един или друг начин действат благотворно и се предават дори и като мода, в което пък няма абсолютно нищо лошо!
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Хранят ли се здравословно младите хора

Мнениеот silver933 » 19 Ное 2015, 12:41

Като с всяко нещо обаче и тази мода ще мине. :mrgreen: И пак ще се върнем към баничките с бозата. :) Та като цяло по-младите се хранят с мноого боклуци, има някакъв малък процент, който успяват да ядат здравословно, но много зависи и от тяхното семейство - какво е, как са възпитали, колко са склонни самите те да променят начина си на хранене и подобни. :oldtimer:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Хранят ли се здравословно младите хора

Мнениеот веселказасмяна » 19 Ное 2015, 13:05

vortigen написа:Здравейте така имам да напиша какво мисля за Хранят ли се здравословно младите хора та мисля мисля и нищо неми идва на ум някой ще помогне ли?

Зависи , това по какво имаш да го пишеш, предполагам си ученик... или :?: Съмнявам се да е философско есе, :lol: :lol: :lol: но с какво трябва да е обвързано? :roll:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Хранят ли се здравословно младите хора

Мнениеот gomez123 » 19 Ное 2015, 13:17

Здравословно е много относително, всеки според мен е на известни периоди, така че мога да кажа... предвид почти масовото наднормено тегло при младите, че техните периоди на нездравословно хранене са доста широки като понятие :mrgreen:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Хранят ли се здравословно младите хора

Мнениеот silver933 » 19 Ное 2015, 13:27

gomez123 написа:Здравословно е много относително, всеки според мен е на известни периоди, така че мога да кажа... предвид почти масовото наднормено тегло при младите, че техните периоди на нездравословно хранене са доста широки като понятие :mrgreen:

Направо са си постоянни. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Следваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта