Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Ное 2015, 11:20

Pipilota написа:Много са готини тези обувки, но много се пада от тях, а и е неудобство. :) Ставта по-скоро за контене до някой младеж, отколкото за ежедневно носене. ;)

Няма да забравя една мадама с ботуши, на огромен висок ток тънък и перфектен, бяхме на центъра, украсено, зима сняг, милата ... добре че имаше гадже да я придържа, беше абсолютна карикатура. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот Andrey » 23 Ное 2015, 12:56

rabotnata pchela написа:
Pipilota написа:Много са готини тези обувки, но много се пада от тях, а и е неудобство. :) Ставта по-скоро за контене до някой младеж, отколкото за ежедневно носене. ;)

Няма да забравя една мадама с ботуши, на огромен висок ток тънък и перфектен, бяхме на центъра, украсено, зима сняг, милата ... добре че имаше гадже да я придържа, беше абсолютна карикатура. :lol:

Такива най ги обичам, не могат да ти избягат никога. :lol:
Иначе моето мъжко мнение е, че по-добре жена на по-ниски обувки, ходеща нормално, отколкото смешна на кокили.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот Mon_ton » 23 Ное 2015, 13:34

На кой както му харесва, някои жени искат да са на високи обувки, аз винаги ходя на такива, дори и сега с количката пак съм покатерена на ток. С времето се свиква, наистина всичко е в тренировките. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот Коцева » 23 Ное 2015, 15:07

Mon_ton написа:На кой както му харесва, някои жени искат да са на високи обувки, аз винаги ходя на такива, дори и сега с количката пак съм покатерена на ток. С времето се свиква, наистина всичко е в тренировките. :)

Така е, после пък като се научиш няма отучване... когато си на равни обувки, сякаш в панички стъпваш :lol:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот Грохот » 23 Ное 2015, 15:39

На мен само платформите са ми удобни и то ако не са с прекалено малка подметка, затова пък има доста такива удобни видове и все едно си на равна обувка
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот kalina_216 » 23 Май 2017, 14:18

Трябва си тренировка за да се свикне да се ходи на висок ток, и наистина да се носят ежедневно или поне, колкото се може по-често. Дори и вкъщи е добре да се тренира на високи обувки.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот Monika_Spasova » 23 Май 2017, 15:10

Нали ги учат стюардеси и подобни да ходят скниги на главите, манекенките също, слагате една и се мъчите по всякакъв начин да стигнете до другия край на стаята на високи обувки.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот vanusha » 24 Юли 2017, 14:56

Видях, чеима стелки на Sholl за висок ток. Дали ще са ефикасни според вас? На мен ми е удобно на висок ток, но се ограничавам от някои обувки, това ако обере негативите ще е много хубаво.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот Slavena » 03 Окт 2017, 10:47

Това става само с много ходене, ако ходиш постоянно и редовно на високи обувки все ще свикнеш. И вкъщи ходи на високите обувки да ти свиква крака, изобщо постоянно.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот nefertiti » 18 Фев 2018, 15:26

То или можеш или не можеш. Виждала съм жени, които милите, не са за висок ток. :lol:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта