Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот red_eyes » 19 Ное 2015, 15:37

Все по-често ми се налага да съм облечена по-спретнато, понеже започнах нова работа и да съм навсякъде с любимите кецове, просто не става :sad: Преди по-често носих висок ток, но предимно обувки с малка платформа и дебел ток, така че да ги чувствам стабилни.
Повечето такива обувки, обаче, са зимни, а в това време предпочитам нещо такова - фино, красиво и стилно
highheels.jpg
highheels.jpg (18.96 KiB) Прегледано 1493 пъти
Работата е там, че по разбитите тротоари и павирани улици е някакво мъчение за мен да ходя спокойно с такива обувки.

Има ли начин някога да свикна или да се науча да ходя спокойно на висок ток, без да се притеснявам дали няма да се пребия по улиците с тънките си токчета :roll: Имате ли предложения?
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот dessiblond » 19 Ное 2015, 16:19

Най-важно е да не бързаш, да си гледаш в краката за дупки, но не да си забила нос в обувките, а леко с периферно зрение само да оглеждаш терена и най-важното е, особено ако отдавна не си обувала, когато усетиш умора да спреш за почивка, пред витрина на магазин или пейка и да си починеш минута-две, за да не започнат да се кривят глезените ти :idea:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот penny » 19 Ное 2015, 16:41

От моя опит разбрах, че е по-добре да имаш голяма чанта с чифт удобни обувки :idea:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот Rali_hr » 19 Ное 2015, 16:42

Не знам дали е добра идея да се почива, по-добре смело и безотговорно напред, че иначе се надуват краката, изморяват се и става още по-невъзможно да се върви. Иначе е важно да си намериш удобни обувки, ако случайно това е взможно, да правиш малки и стабилни крачки и много тренировки, за да не изглеждаш сякаш се качваш по стълби постоянно! :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот franky » 19 Ное 2015, 17:16

Rali_hr написа:Не знам дали е добра идея да се почива, по-добре смело и безотговорно напред, че иначе се надуват краката, изморяват се и става още по-невъзможно да се върви. Иначе е важно да си намериш удобни обувки, ако случайно това е взможно, да правиш малки и стабилни крачки и много тренировки, за да не изглеждаш сякаш се качваш по стълби постоянно! :lol:

Да бе, надуват се краката, ама със смелото и безотговорното, освен да си захапала асфалта на 10-тата крачка, от момента, в който се усетила умора, друго не виждам какво може да се случи
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот Anka » 20 Ное 2015, 09:27

Добре де, след като не можеш що се натискаш да вървиш на високи токове? Това иска големи тренировки и винаги изглежда абсурдно. Да не говорим, ако ти се наложи да бързаш или да тичаш, като нищо да обелиш носа някъде.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Ное 2015, 11:53

Предложението ми е да зарежеш тези обувки, след като не можешда ходиш с тях. Повярвай ми, по-скоро е смешно да видиш жена, която не може да върви на високи обувки, отколкото да си казваш, че е красива, ефирна и нежна. :) По-скоро изглежда като недоразумение с грозни гримаси. Има много елегантни нежни обувки, по-ниски и стабилни. Пробвай с тях.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот PasDeDeux » 20 Ное 2015, 12:33

Абе предизвикателство си е, но не смятам за нужно да се носят чак такива токчета, т.е. толкова високи... има много симпатични обувчици, които не са чак толкова високи
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот niya_mazova » 20 Ное 2015, 15:09

Е, какъв е проблемът, в момента дебелият ток е супер модерен, връща се модата, а има и доста удобни обувки на платформи във всякакви варианти - отворени, затворени...
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Как да се науча да ходя спокойно на висок ток?

Мнениеот Pipilota » 22 Ное 2015, 10:09

Много са готини тези обувки, но много се пада от тях, а и е неудобство. :) Ставта по-скоро за контене до някой младеж, отколкото за ежедневно носене. ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта