Най-големите пакости, които сте правили като деца

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Anka » 03 Дек 2015, 11:48

donni написа:
kauda написа:Аз май бях доста добро дете и не се е случвало нито да крада, нито да правя каквито и да е било лоши неща. :mrgreen:

И аз така, малка, мила и спокойна до един момент, в който не откачих, ама това сякаш стана в пубертета чак :jumprope:

В пубертета е най-страшно, колко пъти съм се прибирала пияна без да ме усетят.. :lol:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Lollipop » 21 Дек 2015, 14:43

Бъди сигурна, че са те усещали повече, отколкото си мислиш.
Аз сега се сетих за една пакост, то не е точно пакост, но по стечение на обстоятелствата може и така да се нарече.
Бях някъде 2-3 клас и реших да направя вечеря за нашите и какво какво, купих кебапчета, кюфтета, до толкова мога толкова съм направила и ги наредих в една голяма тава и в печката. :) Но когато отворих да ги извадя, се оказа, че съм по-къса отколкото си мисля, ;) Първо си изгорих леко ръката на тавата, но реших, че трябва хвана по-добре и си залепих и двата крака на вратата на печката. ;) Не свърши добре, после имах нужда от лечение с разни кремове и прочие, нашите бяха еднакво ядосани и очаровани от мен, а спомените още стоят като 4 дири на краката ми. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот nadqta » 28 Дек 2015, 17:53

Аз много често се запилявах като дете, редовно ходиха да ме търсят и всеки път шок и ужас, нямаше почивка, на която да не съм изгубена, въпреки че нашите буквално ме бяха вързали за себе си :mrgreen:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот asdddwww » 09 Юни 2016, 15:19

nadqta написа:Аз много често се запилявах като дете, редовно ходиха да ме търсят и всеки път шок и ужас, нямаше почивка, на която да не съм изгубена, въпреки че нашите буквално ме бяха вързали за себе си :mrgreen:

ужас, явно си била бая завеяно дете. ;) аз не съм имал големи пакости ся като се замисля, бях си добро дете, тук таме по някоя издънка, ама чак да се прославя.. :)
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот pavleta » 15 Юни 2016, 13:48

Най-голямата ми пакост май е като заведох брат ми на люлките, което изрично ми беше забранено, и той си сцепи главата. Голям бой ядох тогава :twisted: .
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Mon_ton » 13 Юли 2016, 16:22

pavleta написа:Най-голямата ми пакост май е като заведох брат ми на люлките, което изрично ми беше забранено, и той си сцепи главата. Голям бой ядох тогава :twisted: .

Хахаха лелее, заслужено е било обаче! :lol: :lol: :lol: То винаги когато решиш да нарушиш някоя забрана, по законите на Мърфи става нещо такова! :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот mimeto90 » 13 Юли 2016, 16:49

Mon_ton написа:
pavleta написа:Най-голямата ми пакост май е като заведох брат ми на люлките, което изрично ми беше забранено, и той си сцепи главата. Голям бой ядох тогава :twisted: .

Хахаха лелее, заслужено е било обаче! :lol: :lol: :lol: То винаги когато решиш да нарушиш някоя забрана, по законите на Мърфи става нещо такова! :lol:


Представям си вашите как са им побелели косите :mrgreen: .
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Локумът » 28 Сеп 2016, 15:35

Ей такива сте калпазани, па се сърдите на вашите деца, че не слушат, ама тогава пакостите ви не е имало кой да ги види, а вие сте сега на всяка крачка с децата си.. :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Nightmare » 28 Сеп 2016, 15:47

Като поотраснат и ние много ще ги знаем какви бели вършат :lol: ! И май е по-добре да не разбираме всичко :smile: .
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Mon_ton » 29 Сеп 2016, 13:01

Nightmare написа:Като поотраснат и ние много ще ги знаем какви бели вършат :lol: ! И май е по-добре да не разбираме всичко :smile: .

Сега пакостите им са свързани с пиене, докато ние сме правили какви ли не глупости, които са били безопасни и все пак интересни. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта