Най-големите пакости, които сте правили като деца

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Ное 2016, 13:46

Mon_ton написа:
Nightmare написа:Като поотраснат и ние много ще ги знаем какви бели вършат :lol: ! И май е по-добре да не разбираме всичко :smile: .

Сега пакостите им са свързани с пиене, докато ние сме правили какви ли не глупости, които са били безопасни и все пак интересни. :)

А нашите като поотраснахме, да не би да са били свързани с бродиране... От 14 годишни покрай мен всички пиеха и пушеха...че имаш еи други на по-различни субстанции, не сме били кой знае колко по-различни.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот annydance » 08 Ное 2016, 12:12

Пакостите са си едно на ръка и няма как да мине без тях. Само да не стават по-сериозни неща, че сега е по-голяма вероятността да се случи нещо много лошо от преди. Аз това се притеснявам.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Ное 2016, 13:17

Monika_Spasova написа:
Mon_ton написа:
Nightmare написа:Като поотраснат и ние много ще ги знаем какви бели вършат :lol: ! И май е по-добре да не разбираме всичко :smile: .

Сега пакостите им са свързани с пиене, докато ние сме правили какви ли не глупости, които са били безопасни и все пак интересни. :)

А нашите като поотраснахме, да не би да са били свързани с бродиране... От 14 годишни покрай мен всички пиеха и пушеха...че имаш еи други на по-различни субстанции, не сме били кой знае колко по-различни.

Не знам кога си пораснала ти, но да ти кажа, по мое време имаше същите простотии като сега, с тази разлика, че може би асортимента беше по-беден. На 19 години бях, когато мой приятел почина, заради употребата на наркотици... :roll: Не беше много отдавна, преди 10 години.. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Rali_hr » 08 Ное 2016, 13:35

rabotnata pchela написа:
Не знам кога си пораснала ти, но да ти кажа, по мое време имаше същите простотии като сега, с тази разлика, че може би асортимента беше по-беден. На 19 години бях, когато мой приятел почина, заради употребата на наркотици... :roll: Не беше много отдавна, преди 10 години.. :roll:

:sad: И преди го имаше това да... сега не знам дали и колко са по-големи опасностите.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Andrey » 08 Ное 2016, 16:51

borkova написа:
Ваня Стойчева написа:Хм, знам ли, не си спомням сякаш. Имаше на времето, то моите детски години колко отдавна бяха разбира се. Та, имаше едни дядо, който отглеждаше градина с дини, бяха невероятни. Ходихме през нощта да ги крадем и ги криехме в изоставената църква да ги ядем.. :sunshine:

Да си дете и да откраднеш тогава не беше същото, сега грабят и нямат спирка тези деца, но защо онова ми изглежда в пъти по невинно, когато си е същото реално :roll:

кои деца нямат спирка.. направо като почнете ей така тея деца сега.. не са ли вашите тея идиотчета бе, да не са моите.. ама не точно твойте са изключение.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Rali_hr » 10 Ное 2016, 13:47

Сега децата са по-послушни и не са толкова палави, с моите не съм имала никакви проблеми, а ние какви глупости правихме. Една от най-големите ми пакости беше да скоча от комшийката, която е на 1 етаж, вярно, но висок първи, за да се скрият от родителите ми, с какъв акъл не минах по стълбите не знам...
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот viking » 11 Ное 2016, 14:39

Нямат значение времената и поколенията, има си и палави, и по-спокойни деца. Даже и какви пакости правят няма значение. По-добре бели да вършат, отколкото да са болни, омърлушени и на легло.
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот maia the bee » 09 Ное 2018, 13:55

Подстригах котката :lol: Не знам как оцеля милата, без да я нараня...
maia the bee
 
Мнения: 122
Регистриран на: 02 Ное 2018, 09:47

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Bloody Mary » 15 Ное 2018, 12:11

През една ваканция на село, отидох в двора на комшиите, защото имахме и вътрешна врата за минаване, и взех всичките новоизлюпени пиленца. Толкова ги харесвах, че ги пренесох вкъщи. Комшиите се бяха уплашили какво е станало, а те у нас в един кашон. Върнахме ги, естествено :mrgreen:
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Lana » 10 Дек 2018, 16:32

Аз бях омазала цялата секция в нашия хол с дезодорант. Уж да напръскам във въздуха, за да мирише хубаво, ама пръсках директно върху секцията и останаха огромни петна. С нищо не се махнаха :mrgreen:
Аватар
Lana
 
Мнения: 87
Регистриран на: 04 Дек 2018, 15:04

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта