Най-големите пакости, които сте правили като деца

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Andrey » 23 Ное 2015, 12:42

Реших да направя тази тема, освен за да си спомним за миналото и да се върнем в детските си години, то и да видим, в действителност, сегашните деца ли са по-лоши от нас или обратното? :lol: Сега май рядко можем да видим такива неща:
mischief-kids-emgn-9.jpg
mischief-kids-emgn-9.jpg (48.77 KiB) Прегледано 1103 пъти

Пък за нашето детство всяка глупост сякаш си беше нещо нормално, може би заради голямата свобода, която имахме. :scratchheadblue: Сега децата все ги държим да не избягат и не ги оставяме да направят нито една беля, даже не ги учим да си пазят сами. :snooty:
Айде сега разказвайте за белите си и да оставяме философията настрани! :bouncymulticolor:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Mon_ton » 23 Ное 2015, 13:22

Ох, най-голямата знам ли! Но си спомням като малка, майка ми беше постлала едни хубави нови бели чаршафи, на онова време да спиш на бели чаршафи си беше голяма работа, а аз и брат ми се развихрихме с един нов червен лак за нокти и рисувахме ли рисувахме... :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Коцева » 23 Ное 2015, 14:49

Аз бях от кротките деца, като изключим, че съм изчезвала един-два пъти за няколко часа... съответно нашите на побъркване, апък аз се заблявам и забавлявам някъде :lol:
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Ное 2015, 14:57

Хм, знам ли, не си спомням сякаш. Имаше на времето, то моите детски години колко отдавна бяха разбира се. Та, имаше едни дядо, който отглеждаше градина с дини, бяха невероятни. Ходихме през нощта да ги крадем и ги криехме в изоставената църква да ги ядем.. :sunshine:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Rali_hr » 23 Ное 2015, 15:25

Нарисувах куклата на сестра ми, а тя беше едно бебе, донесено от Германия, знаете онея години такива играчки какъв лукс бяха. А аз я хванах и я нарисувах с маркери и химикал.. беше ужасно.. :smack:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Snejna » 23 Ное 2015, 15:58

Когато бях на 10 избягах от къщии.. изключително решение от моя страна. И то къде отидох според вас - при баба и дядо. :mrgreen: но доста шашнах нашите, докато решат да ме търсят там. А избягах, защото ми умряха канарчетата и им бях сърдита. :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Грохот » 23 Ное 2015, 16:20

Ами понеже аз все с момчетата си играех и веднъж подпалихме един камион, ама от тези огромните, не зная точно как стана, само че по едно врем лумна всичко
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Локумът » 23 Ное 2015, 16:32

Snejna написа:Когато бях на 10 избягах от къщии.. изключително решение от моя страна. И то къде отидох според вас - при баба и дядо. :mrgreen: но доста шашнах нашите, докато решат да ме търсят там. А избягах, защото ми умряха канарчетата и им бях сърдита. :lol:

После я си признай, яде ли ги големите шамари? :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот magda » 23 Ное 2015, 17:56

Snejna написа:Когато бях на 10 избягах от къщии.. изключително решение от моя страна. И то къде отидох според вас - при баба и дядо. :mrgreen: но доста шашнах нашите, докато решат да ме търсят там. А избягах, защото ми умряха канарчетата и им бях сърдита. :lol:

И на мен ми се е случвало да бягам, веднъж от детската градина, естествено много скоро след това ме хванаха, но обиколих района на градита де, само дето не знаех как да стигна до нас, то това беше главният проблем.
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Най-големите пакости, които сте правили като деца

Мнениеот Monika_Spasova » 24 Ное 2015, 11:59

Аз не съм бягала от градината, но по-скоро брат ми дойде да ме прибере от градина, той в 1 клас, аз в предучилищна в градината и той дойде да си ме вземе. Баба ми откачи. :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта