Защо нямаме и не защитаваме гражданската си позиция?

Вашите права, социална политика и законодателство. Никой от нас не е безгласна буква.

Re: Защо нямаме и не защитаваме гражданската си позиция?

Мнениеот Elica » 26 Ное 2015, 11:48

rabotnata pchela написа:Аз да си призная, не съм от хората, които биха протестирали, просто е нещо, което не знам.. не е моето нещо. Не знам дали това означава, че нямам позиция.

Малко си признават, повечето повече лаят, то ако всички, които даваха все съвет и обясняваха всичко как трябва да се направи и все много знаеха, ако го правеха както трябва може би нямаше да сме на това положение. Но тук абсолютно всеки си гледа само себе си/
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Защо нямаме и не защитаваме гражданската си позиция?

Мнениеот Fancy » 26 Ное 2015, 13:08

rabotnata pchela написа:Аз да си призная, не съм от хората, които биха протестирали, просто е нещо, което не знам.. не е моето нещо. Не знам дали това означава, че нямам позиция.

И да имаш не я изразяваш, което пак не смятам, че е ок!
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Защо нямаме и не защитаваме гражданската си позиция?

Мнениеот red_eyes » 26 Ное 2015, 16:02

От кого по-напред да я защитаваме и на кого да я показваме, видяхме след толкова протести и погубени млади животи, то нищо не се промени, какво трябва да направим като организация, за да даде резултат?
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Защо нямаме и не защитаваме гражданската си позиция?

Мнениеот dinkog » 26 Ное 2015, 16:41

red_eyes написа:От кого по-напред да я защитаваме и на кого да я показваме, видяхме след толкова протести и погубени млади животи, то нищо не се промени, какво трябва да направим като организация, за да даде резултат?

Както и някой друг каза по-нагоре, ако знаем какво искаме, то тогава ще знаем и как да продължим. Ние искаме някаква промяна, за която да не направим нищо, някой да я формулира вместо нас и да я извоюва. Безсмислено загинаха онези хора. :roll:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Защо нямаме и не защитаваме гражданската си позиция?

Мнениеот magda » 26 Ное 2015, 17:51

Не, по-скоро проблемът идва от това, че искаме разни неща и знаем крайната цел, но нямаме абсолютно никаква идея как да я постигнем :!:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Защо нямаме и не защитаваме гражданската си позиция?

Мнениеот Monika_Spasova » 26 Ное 2015, 22:32

magda написа:Не, по-скоро проблемът идва от това, че искаме разни неща и знаем крайната цел, но нямаме абсолютно никаква идея как да я постигнем :!:

Даа, много правилно, и идея си нямаме как да постигнем това, което искаме. Отгоре на всичкото, смятаме, че останали свят са идиоти, та в никакъв случай не бихме се доверили на техния опит. :cussingblack:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Защо нямаме и не защитаваме гражданската си позиция?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Ное 2015, 11:59

Хора, само като се замислите, в България никога за нищо не отстояваме позицията си и винаги се оставяме да бъдем мачкани. Това е истината, така ще бъде и занапред. Просто сме като стадо овце. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо нямаме и не защитаваме гражданската си позиция?

Мнениеот Ginger » 27 Ное 2015, 13:51

rabotnata pchela написа:Хора, само като се замислите, в България никога за нищо не отстояваме позицията си и винаги се оставяме да бъдем мачкани. Това е истината, така ще бъде и занапред. Просто сме като стадо овце. :roll:

То, даже май си е късничко, за да се коментира, толкова време никой нищо и сега се сетихме, че нямаме позиция и се чудим как да се спасим, отговора смятам е отдавана известен - всеки поотделно!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Защо нямаме и не защитаваме гражданската си позиция?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Ное 2015, 15:53

Сигурно ни е в кръвта, на времето, когато сме се борили за свободата си пак всички са с епокривали и никой не е искал да направи нищо, а шепа хора са били активните!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Защо нямаме и не защитаваме гражданската си позиция?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Ное 2015, 12:40

Ваня Стойчева написа:Сигурно ни е в кръвта, на времето, когато сме се борили за свободата си пак всички са с епокривали и никой не е искал да направи нищо, а шепа хора са били активните!

Наистина и преди сме си били заспали и сега сме заспали и надали скоро ще се пробудим от тази летаргия.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Социални дейности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта