Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот rose_92 » 14 Мар 2017, 22:08

Някои хора и след студентските години и въобще цял живот не могат да си позволят да живеят отделно и все трябва да се съобразяват с някой..
Преди няколко дни брат ми (на 27 почти) си доведе някаква..той ги сменя като носни кърпи..И по едно време като почна да се чува едно пъшкане, пляскане - добре, че имам тапи за уши. Как може да не се съобразява с никой и да не му пука. На мен ми става неудобно от него, а на него - не.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот Krum » 15 Мар 2017, 12:19

rose_92 написа:Някои хора и след студентските години и въобще цял живот не могат да си позволят да живеят отделно и все трябва да се съобразяват с някой..
Преди няколко дни брат ми (на 27 почти) си доведе някаква..той ги сменя като носни кърпи..И по едно време като почна да се чува едно пъшкане, пляскане - добре, че имам тапи за уши. Как може да не се съобразява с никой и да не му пука. На мен ми става неудобно от него, а на него - не.

хаха ти живееш с брат си, или и с родителите си? Айде, от теб да не се срами, как да е, ама от родителските тела, доста кофти. :) а той на 27 му кажете да се изнася от у вас. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот silver933 » 15 Мар 2017, 16:53

Е той да не я е довел да си говорят, ама брат ти да вземе да живее сам или със съквартирант ;)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот Monika_Spasova » 01 Апр 2017, 10:14

Случи ми се преди 2 седмици! Излизах с едно момче няколко пъти, нещата станаха по-сериозно, отидохме у тях, всичко беше супер, докато някъде по средата на забавлението не влезе МАЙКА МУ (забележете!!!!!!!!!!!!!!) ... което ме връща към онази тема "ДО КОГА ЖИВЯХТЕ С РОДИТЕЛИТЕ СИ''. Въпросният господин беше на 32. Нашата връзка приключи точно в момента, в който майка му отвори вратата и светна лампата. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот kikimoraa » 01 Апр 2017, 21:40

Monika_Spasova написа:Случи ми се преди 2 седмици! Излизах с едно момче няколко пъти, нещата станаха по-сериозно, отидохме у тях, всичко беше супер, докато някъде по средата на забавлението не влезе МАЙКА МУ (забележете!!!!!!!!!!!!!!) ... което ме връща към онази тема "ДО КОГА ЖИВЯХТЕ С РОДИТЕЛИТЕ СИ''. Въпросният господин беше на 32. Нашата връзка приключи точно в момента, в който майка му отвори вратата и светна лампата. :mrgreen:
лелеее, ужас! Това ако ми се случи направо ще си откача от ужас... не знам направо как ще покани момиче като майка му може да влезе... а какво каза тя като нахлу при вас?
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот Pipilota » 02 Апр 2017, 08:50

Ето за това, всеки когато порасне и стане във възраст, в която ще прави секс, не трябва да живее с родителите си. Представям си моето голямо момче като почне да излиза с момичета, аз да му нахлуя в стаята, докато е с някоя и то във възраст, в която трябва да живее все още при нас, а като порасне и да е тук след някоя нощна забежка, бих се изнесла аз. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот Локумът » 06 Юни 2017, 15:18

Седя и си мисля, кое е по-конфузно, да те хванат родителите като си тийнейджър и правиш секс или да те хванат децата ти тийнейджъри, докато правиш секс... :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Юни 2017, 16:30

Локумът написа:Седя и си мисля, кое е по-конфузно, да те хванат родителите като си тийнейджър и правиш секс или да те хванат децата ти тийнейджъри, докато правиш секс... :roll:

И двете ми изглеждат много притеснителни,в единия случай да се засрамиш пред своя авторитет.. е малко притеснително, но от друга страна, детето ти да те види голо и как правиш секс.. хич не е весело.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот vanessa_ » 07 Юни 2017, 12:51

На тази възраст предпочитам да ме хванат родителите ми,отколкото да ме хване детето ми... :lol:
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот Jully » 23 Юни 2017, 10:54

О, с децата е много неловко! Снощи ми се случи нещо такова, направо ми призля, бяхме с мъжа ми сами, децата бяха долу да играят пред блока и синът ми си дойде ненадейно. Добре, че почна да подвиква от вратата още, та успях да изляза на бързо от спалнята и да му кажа, че баща му си почива, а аз съм сгъвала дрехите. :mrgreen: Ама ви казвам, ръцете ми трепереха!
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта