Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот silver933 » 25 Ное 2015, 15:49

Сега ще ви разкжа какво се случи с един приятел - колега. :) Да те в повечето случаи историите така започват, когато говориш за себе си, ама тоя път да чукам на дърво не съм сгазвал лука. :lol: :lol: :lol:
Та пичът, правил секс вкъщи, както си му е реда, само че взела, че жена му се върнала от командировка с 2 дена по-рано, точно като по филмите. :rolling:
Най-кофти момента е, че не стига, че тя ги спипала, докато правят секс, ами отгоре на всичко и въпросната жена се оказала нейна приятелка, та драма голяма. :) Обаче при тях нещата бяха пред разпадане, а и жена му отдавна му изневерява, та като цяло истинска житейска драма нямаше, а повече го обърнахме на забавление. :jumpeveryone:
Почнахме да събираме инфо дали и кой как са го хващали, докато прави секс. :heartbeating:
На мен ми се е случвало с жената, още когато бяхме гаджета. Заминахме в нейната родна къща, а родителите ѝ наивно ни бяха сложили в различни стаи. Е.. ние си направихме купона в банята, а баща ѝ нахълта и беше доста спек ситуацията. :) Още не смея да ходя в същата баня, че ме налитат едни спомени на пот и изчервяване едновременно.. :rolling:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот MerryPop » 25 Ное 2015, 15:54

Веднъж имах подобно изпълнение, ама на купон вкъщи, след който всеки легнал, където намери за добре, ние легнахме последни, като си мислихме, че всички спят, стана каквото стана и след около две години стана въпрос за онази вечер, та се оказа, че половината стая са били будни и са ни слушали, ама никой - нищо :rolling:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот silver933 » 25 Ное 2015, 15:57

MerryPop написа:Веднъж имах подобно изпълнение, ама на купон вкъщи, след който всеки легнал, където намери за добре, ние легнахме последни, като си мислихме, че всички спят, стана каквото стана и след около две години стана въпрос за онази вечер, та се оказа, че половината стая са били будни и са ни слушали, ама никой - нищо :rolling:

Абе то кво да ти кажа, ние също на млади години бяхме на един купон, по времето още на фотоапаратите с ленти човек.. и след няколко дни след купона, когато проявихме лентите стана ясно, че има документирано как се забавляват (и то на няколко снимки) една мацка и един пич. Беше мноого фън, и беше в снимки! :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот BeenieGal » 25 Ное 2015, 16:00

Ох, като стана дума за купони, на един такъв сме влезнали в банята с едно гадже и сме се увлекли, ама банята не се заключва... :-| и в момента, в който никой от нас не подпира вратата, все имаше кандидати да пишкат и така, ни разбраха половината приятели, кой и защо се бави в проклетата баня :rolling: доста псувни изядохме си спомням :shrug: :rolling:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот S_Milenska » 25 Ное 2015, 16:20

Леле, ако ме хванат някога ще умра от срам! Никога не са ме хващали в никакви неудобни положения и съм много доволна от тоя факт ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот Rali_hr » 25 Ное 2015, 16:55

Как мислите, дали ми се е случвало? Има ли каква лудост да се случи, то на мен със сигурност ще се случи. :lol:
В студентските ми години, ходих аз при едно гадже (да гледаме филми) да не е било всеки ден, ама често (имаше доста прожекции на времето все на добри филми!). Та веднъж бяхме така се загледали в един филм, направо бяхме влезнали в историята и 8 годишната му сестра влезе в стаята... :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот Snejna » 25 Ное 2015, 17:17

Rali_hr написа:Как мислите, дали ми се е случвало? Има ли каква лудост да се случи, то на мен със сигурност ще се случи. :lol:
В студентските ми години, ходих аз при едно гадже (да гледаме филми) да не е било всеки ден, ама често (имаше доста прожекции на времето все на добри филми!). Та веднъж бяхме така се загледали в един филм, направо бяхме влезнали в историята и 8 годишната му сестра влезе в стаята... :mrgreen:

:nono: Може ли такова нещо! :lol: Мен не са ме залавяли на калъп, но ми се е случвало една прителка да дойде до нас, докато правим секс с гаджето ми и аз отворих вратата малко потна и чорлава и я поканих у нас, сякаш няма нищо, обаче стана доста сконфузна ситуация. :lol: :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот Kremiliya » 25 Ное 2015, 17:57

Ужасни сте, никога не са ме хващали и аз не съм хващала никой, ще умра от срам, ако ми се случи, звучи отвратително просто!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот Monika_Spasova » 25 Ное 2015, 22:39

silver933 написа:
MerryPop написа:Веднъж имах подобно изпълнение, ама на купон вкъщи, след който всеки легнал, където намери за добре, ние легнахме последни, като си мислихме, че всички спят, стана каквото стана и след около две години стана въпрос за онази вечер, та се оказа, че половината стая са били будни и са ни слушали, ама никой - нищо :rolling:

Абе то кво да ти кажа, ние също на млади години бяхме на един купон, по времето още на фотоапаратите с ленти човек.. и след няколко дни след купона, когато проявихме лентите стана ясно, че има документирано как се забавляват (и то на няколко снимки) една мацка и един пич. Беше мноого фън, и беше в снимки! :lol: :lol: :lol: :lol:

Е не! В снимки дори, голям срам! :lol:
Иначе мен са ме хващали само незпознати, веднъж ми се случи. Бяхме с едно гадже горе на Витоша качени и го бяхме обърнали на купон в колата и едни хора дойдоха, беше голям майтап.. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Случвало ли ви се е да ви хванат докато правите секс?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Ное 2015, 11:32

Веднъж са ме хващали, беше много голям срам. :) Бях на гости на гаджето, бяхме на по 16-17 години. :lol:
И майка му с цялата си наглост ни беше сложила да спим в две различни СТАИ не легла. Обаче ние решихме, че тва не е опция. :lol: :lol: :lol:
и се събрахме в едната стая и тя нахълта и направо.. бе пробвах да се скрия под чаршафа, ама то беше ясно кой е там. :lol: :lol: :lol: :lol:
После голям срам ме беше да я погледна тая жена... но какво да се прави! Изкарахме после с гаджето доста години и това остана в миналото и никога не се споменаваше. :lol1:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта

cron