Kак ме лекуваха от простуда моите баба и дядо през 60-те

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Kак ме лекуваха от простуда моите баба и дядо през 60-те

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Авг 2018, 17:17

ivan.stoqnov написа:Изнежени са ми... моите уж момчета, а толкова кекави един да кихне и те веднага. Ние като деца сме търчали из целия град пеш, с колелета, в реката сме се къпали. Сега само пред телевизора и компютъра туй са им игрите, как няма да са болни ми кажете, той имунитетът им хич го няма. Ама сега ще им даваме сироп, че да се подобри тоз ми ти имунитет. Аз не си спомням такова нещо да съм пил през живота си, както и не си спомням да съм бил болен по цяла зима. А сега покажат си носа малко навън и веднга им теква сопола. Какво е туй нещо и аз не знам, децата ли са кекави, живота ли такъв стана, ама само хапчета хапчета и все нови и нови се изписват...

Ами не виси на компа и ти, ами изкарай си носа навън и ги изведи тея деца да играят. Хем недоволстваш какви са им игрите, хем те мързи да ги изкараш навън. сигурна съм, че ако имат възможност ще играят навън, ама тате иска да си бърка в пъпа пред телевизора, нали? :evil: Писнало ми е да чета как децата НЕ Искат да играят....
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Kак ме лекуваха от простуда моите баба и дядо през 60-те

Мнениеот Kremiliya » 09 Авг 2018, 09:55

Сега децата наиситна не излизат толкова често и са много по-болнави, но и вирусите са по-тежки от преди.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Kак ме лекуваха от простуда моите баба и дядо през 60-те

Мнениеот Lollipop » 24 Авг 2018, 09:40

Моята баба и дядо вярваха яко на антибиотиците ;) Викаха "купи, като се разболеят децата да имаш да им даваш"
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Предишна

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта