Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми
Правила на форума
Добави отговор

Re: Чистото момиче с мръсните мисли...говори за секс

12 Ное 2011, 22:57

southernsun написа:Случвало ли ви се е пред вас да стои едно такова скромно, тихо момиче, но всъщност да знаете, че е сексуална богиня? Да изглежда като стара мома, а всъщност да е разюздана палавница?
:lol:

Няма как да го знаем, преди да го узнаем, а често има голямо разминаване между идеите на мъжа и жената за "разюзданост". :lol:

Re: Чистото момиче с мръсните мисли...говори за секс

14 Ное 2011, 15:20

southernsun написа:Случвало ли ви се е пред вас да стои едно такова скромно, тихо момиче, но всъщност да знаете, че е сексуална богиня? Да изглежда като стара мома, а всъщност да е разюздана палавница?

Точно тези са най-опасните, същото важи и за мъжете....там където най-малко очакваш излизат големите герои. :lol:

Re: Чистото момиче с мръсните мисли...говори за секс

14 Ное 2011, 19:44

Ами хората са го казали: "Тихите води са най-опасни!"

Re: Чистото момиче с мръсните мисли...говори за секс

14 Ное 2011, 20:07

valiart написа:Ами хората са го казали: "Тихите води са най-опасни!"

Или най-заблатени...:)

Re: Чистото момиче с мръсните мисли...говори за секс

14 Ное 2011, 20:42

Golfie написа:
valiart написа:Ами хората са го казали: "Тихите води са най-опасни!"

Или най-заблатени...:)


ха ха хааа...да не излезе някое блатно чудовище:)))

Re: Чистото момиче с мръсните мисли...говори за секс

20 Дек 2011, 17:38

Тиха вода.... да така говорят за нея, увлича те, изпива те и ти става все по-хубаво. Каква е фантазията ти за новогодишната нощ?

Re: Чистото момиче с мръсните мисли...говори за секс

04 Яну 2012, 16:22

Чудесни истории и фантазии, но нека се включа и аз :)И само искам да спомена, че не е фантазия, а реална случваща се действителност.
Отдавна се чудих дали да не го изненадам докато си взема душ, не ми трябваше много. Докато стоеше с ръце опрени на стената и водната струя поливаше тялото му, се промъкнах нежно зад гърба му. Обвих с ръце талията и плъзнах ръката си
на долу. Не реагира! Запознах да целувам нежно мократа му кожа, която настръхваше при всеки допир с устните ми. Обърна се и се целунахме! Водата стопляше телата ни, които се желаеха! Протегнах ръка и нежно сапунисвах тялото му, а той леко ме целуваше от устните, до врата и голите ми, но топли ръце. Оставих сапуна и с длани галех тялото му. Харесваше ми! На него още повече! Целувките под капките вода са пълни с още повече страст! Обърнахме се лице с лице! Галеше нежно косата ми, а аз силните му рамене! Прегърна ме! Банята се изпълни със дим, не се виждахме само се усещахме. Няма по красиво удоволствие! Пяната правеше телата ни леко хлъзгави, галехме се тяло тяло. Увертюрата си струваше, действието бе пренесено в спалнята, където капките вода се премесиха с капчици пот.
Няма по див и необуздан секс. Момичета, пробвайте го! Ще ви хареса!

Re: Чистото момиче с мръсните мисли...говори за секс

29 Авг 2013, 18:20

хахаха като прочетох темата не можах да се сдържа. Ако се съмнявате за някой какво ви мисли, пратете му това и пак си говорете с него ахахах. Малка закачка ;)

Re: Чистото момиче с мръсните мисли...говори за секс

02 Сеп 2013, 10:56

Само като прочетох заглавието на темата и се сетих за един виц. Не съм сигурен, дали му е място да го споделям, но със сигурност ще успея да ви разсмея:
Двама влюбени са се прегърнали на пейка в парка
Тя: За какво си мислиш?
Той : За същото, което и ти, мила.
Тя му зашлевява шамар с думата:"мръсник" ;)

Re: Чистото момиче с мръсните мисли...говори за секс

24 Фев 2015, 11:18

На мен май не са ми се случвали такива изживявания, да си призная честно! Май съм много скучна ;)
Добави отговор
Отиди на страница: 1 ... 8, 9, 10, 11, 12