Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот Mamacita » 03 Дек 2015, 13:18

Anka написа:И аз се чудя има ли смисъл, все пак съм на 20 години, сега ако чакам, може да си остана с чакането цял живот, но не мога да го зарежа, защото не ми се чака. :roll: за каква ще ме помисли... :sad:

Ама как така за каква ще те помисли, това е абсурдно, не може да се влияеш от това кой какво и кога ще го каже, всеки си гледа интереса в крайна сметка, а когато си открита за намеренията си, то тогава няма да има и неприятно изненадани.
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот fawla » 03 Дек 2015, 14:02

Аз не бих чакала, явно ти имаш съмнения, така че е по-добре изобщо да не чакаш, а да се разделяте преди да е останал с излъгани очаквания.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот dinkog » 03 Дек 2015, 16:26

Не чакам, никога не съм чакал и не бих почнал тепърва да чакам. След като има основателни причини да заминава - прав ѝ път, аз не чакам никого. Веднъж чаках и съжалих, като глупак стоя тука 1 година на сухо, а тя там си вее трътката, от тогава нищо не чакам. Като има работа - прав ѝ път, после ако се събрем - съберем, ако не не. :chickencatch:
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот Lili_pili » 03 Дек 2015, 16:52

dinkog написа:Не чакам, никога не съм чакал и не бих почнал тепърва да чакам. След като има основателни причини да заминава - прав ѝ път, аз не чакам никого. Веднъж чаках и съжалих, като глупак стоя тука 1 година на сухо, а тя там си вее трътката, от тогава нищо не чакам. Като има работа - прав ѝ път, после ако се събрем - съберем, ако не не. :chickencatch:

Много си лош, вярно имаш горчив опит, но това не означава да не вярваш в истинската любов, която би изтърпяла такова премеждие ;)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот Pipilota » 04 Дек 2015, 11:23

Аз със сигурност ще чакам, дори и после да се разделим. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот zheleva212 » 04 Дек 2015, 13:24

Стига сте чакали, млади хора, живейте в този един момент, няма кого и какво да чакате, това е извинение, за да не правите нищо, заради страха от неизвестното.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот Jully » 04 Дек 2015, 16:13

zheleva212 написа:Стига сте чакали, млади хора, живейте в този един момент, няма кого и какво да чакате, това е извинение, за да не правите нищо, заради страха от неизвестното.

Въпрос на усещане, някои, ако вярват, че този човек е тяхната голяма любов, какво лошо има да го почакат няколко месеца, вместо да си рушат връзката? :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот S_Milenska » 04 Дек 2015, 17:24

КОй както го чувства, никой не би могъл да даде съвет на другия, без да го познава, ако знаем за връзките си подробности би било друго.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот Harmony » 04 Дек 2015, 17:54

Смятам, че те се усещат един-друг достатъчно добре, за да можем ние да им дадем съвети, без значение какви, защото едва ли биха били най-правилните!
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Бихте ли чакали гаджето ви да се върне...

Мнениеот PetioBG » 06 Дек 2015, 18:27

Аз лично бих чакал, стига да си заслужава човека.
PetioBG
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Дек 2015, 01:07

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта