Прически за зимата - как укротявате косата си?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Прически за зимата - как укротявате косата си?

Мнениеот dessiblond » 11 Дек 2015, 17:43

mangusta написа:
Грохот написа:Най-добре е на опашка, а тя от своя страна на плитка, след което може и на кок да се прибер... както си решите, заедно с малко стилизиращ продукт и всичко е наред :idea:

Според мен по-добър от този вариант е да се сплете на рибена кост косата и оттам нататък като се фиксира с малко лак е бомба, дори и под шапка не би се спресквала, тъй като с малко подръпване отвсякъде си възвръща обема.

Да, добър ти е опитът, ама такива като нас, които са с къси коси, тази рибена кост никак не може да бъде направена, за съжаление! :-|
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Прически за зимата - как укротявате косата си?

Мнениеот MollyDolly » 11 Дек 2015, 18:23

Често тръгвам с пусната коса за работа, но в момента, в който пристигна не издържам, особено ако е влажно навън и затова винаги нося със себе си една красива шнолка, с която я прибирам
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Прически за зимата - как укротявате косата си?

Мнениеот Nightmare » 14 Дек 2015, 15:40

Не е лесно, най- гадно е, когато ти е никакво дълга и не става да я хванеш, не става и да я оставиш пусната! :sad:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Прически за зимата - как укротявате косата си?

Мнениеот Rali_hr » 14 Дек 2015, 16:57

Nightmare написа:Не е лесно, най- гадно е, когато ти е никакво дълга и не става да я хванеш, не става и да я оставиш пусната! :sad:

Използвай фибички, когато ти е толкова къса косата и лак.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Прически за зимата - как укротявате косата си?

Мнениеот nadqta » 14 Дек 2015, 17:52

Rali_hr написа:
Nightmare написа:Не е лесно, най- гадно е, когато ти е никакво дълга и не става да я хванеш, не става и да я оставиш пусната! :sad:

Използвай фибички, когато ти е толкова къса косата и лак.

Така е, няма как и все пак знаеш колко гадно става като има стърчащи рошки навсякъде, а при влажно време именно те се "събуждат", а понякога това не зависи и от стилизацията :-|
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Прически за зимата - как укротявате косата си?

Мнениеот Malina » 04 Ное 2016, 14:40

Ако косата е къса, то тя си има други начини за стилизация, малко са жените, които спят и стават без да правят нищо косата си. Късата коса се третира с гел, лак и т.н., все неща, които да я държат да не мърда.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Прически за зимата - как укротявате косата си?

Мнениеот Fancy » 14 Ное 2016, 20:55

Късата коса иска повече грижа в това отношение, моята е дълга малко под раменете и грижите за прическата са само миене и ресане.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Прически за зимата - как укротявате косата си?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Ное 2016, 16:00

Моята я оставих да порасне, макар че се харесвам с къса коса, но косъма ми е мек и общо взето все трябва третиране, което води до пърхот и т.н. все неприятни неща, та сега расте. Всяка сутрин се суша с малко гел, за да придам обем на върха на главата ми, иначе е сплескано, друго не правя.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Прически за зимата - как укротявате косата си?

Мнениеот Bambaa » 16 Ное 2016, 22:12

Не нося шапки и косата ми си стои доста мирна :grin: . Дългата прическа е благословена в това отношение и не създава толкова проблеми.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Прически за зимата - как укротявате косата си?

Мнениеот Elica » 17 Ное 2016, 12:28

Зависи много от косъма и от още какво ли не. моята коса е чуплива и косъма ми е дебел, та накрая приличам на разпрелетена кошница, а през зимата от влагат постоянно се накъдря и съм чудо. Всяка сутрин се изправям с преса.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта