Какви са любимите ви игри от детството?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Какви са любимите ви игри от детството?

Мнениеот Bambaa » 17 Дек 2015, 17:00

Локумът написа:
nadqta написа:И ние много обичахме да скачаме на ластик, въже и какво ли не, но една от любимите ми наред със Стражари и апаши, беше Кобра и Сидже :lol: :lol: :lol: голям смях падаше :grin:

Каква е тая Кобра и Сидже, сефте я чувам, нашите пред блока, докато пием бира със средностатистическите комшии бащи играят кобра,куче, котка кон, хаха нещо такова. :lol: :lol: :lol:

Същото и тръгват да бягат от кобрата по някое време...
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Какви са любимите ви игри от детството?

Мнениеот MerryPop » 17 Дек 2015, 17:36

Не смятам, че има нещо интересно в детските игри, трябва децата да им се пълнят с нещо мозъците, иначе хубаво е да тичат и подобни, но само с това да се занимават през свободното време, не е честно спрямо тях!
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Какви са любимите ви игри от детството?

Мнениеот Pipilota » 18 Дек 2015, 10:35

MerryPop написа:Не смятам, че има нещо интересно в детските игри, трябва децата да им се пълнят с нещо мозъците, иначе хубаво е да тичат и подобни, но само с това да се занимават през свободното време, не е честно спрямо тях!

Ти не мислиш ли, че се научават доста неща в игрите? :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви са любимите ви игри от детството?

Мнениеот LaCoquine » 18 Дек 2015, 10:52

Pipilota написа:
MerryPop написа:Не смятам, че има нещо интересно в детските игри, трябва децата да им се пълнят с нещо мозъците, иначе хубаво е да тичат и подобни, но само с това да се занимават през свободното време, не е честно спрямо тях!

Ти не мислиш ли, че се научават доста неща в игрите? :roll:

Много зависи от игрите, но в повечето случаи виждам как не се научават на нищо ценно, тъй като за тях важи само спортния характер, респективно да си победител :idea:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Какви са любимите ви игри от детството?

Мнениеот Mon_ton » 18 Дек 2015, 11:34

Съгласна съм, че не е необходимо да играят много децата, по-добре е да се занимават с нещо по-полезно, като четене или решаване на логически задачи, редене на пъзели и подобни.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какви са любимите ви игри от детството?

Мнениеот kauda » 18 Дек 2015, 13:14

Любимо ми беше да играя на шмайзер. :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Какви са любимите ви игри от детството?

Мнениеот Jully » 18 Дек 2015, 14:42

kauda написа:Любимо ми беше да играя на шмайзер. :mrgreen:

така и не я разбрах тази игра, но имаше една подобна, дето пак се бягаше с едни квадрати. :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какви са любимите ви игри от детството?

Мнениеот Ginger » 18 Дек 2015, 15:45

Mon_ton написа:Съгласна съм, че не е необходимо да играят много децата, по-добре е да се занимават с нещо по-полезно, като четене или решаване на логически задачи, редене на пъзели и подобни.

И на мен реденето на пъзел ми беше от любимите игри, можех с часове това да правя...
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Какви са любимите ви игри от детството?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Дек 2015, 15:27

Аз пък много мразех да редя пъзели или да играя с кукли, обичах да рисувам и оцветявам. ;) Сега пък виждам в малкия точно обратното - колкото по-активно, толкова по-добре за него.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви са любимите ви игри от детството?

Мнениеот magda » 22 Дек 2015, 16:45

rabotnata pchela написа:Аз пък много мразех да редя пъзели или да играя с кукли, обичах да рисувам и оцветявам. ;) Сега пък виждам в малкия точно обратното - колкото по-активно, толкова по-добре за него.

И аз бях такова дете, не обичах да стоя на едно място, сега не е много по-различно, ама все пак...
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта