Идеалните мъжки подаръци?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Rali_hr » 04 Яну 2016, 15:29

Snejna написа:Има добри идеи в тази графа, но като се замисля, колко усилия полагаме жените, аз да откъснем мъжете от техните занимания като футбол, тв игри/рс игри, то е абсурдно да им се подаряват такива подаръци и сякаш да се поощрява това, за което иначе ги наказваме. :)

о, да имаш право, но такава жена никога няма да се сети и да поиска да вземе подобен подарък на мъжа си, моя приятелка подари едногодишен абонамент за игра на гаджето си, той лудна от кеф. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Mon_ton » 07 Яну 2016, 13:29

Подаръка е и от жената и тядава част от себе си, не може д ае нещо, което не харесва :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Snejna » 07 Яну 2016, 15:38

Хубави подаръци са и ако се гравира нещо - часовник, гривна, чаша дори със специален надпис. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Malina » 07 Яну 2016, 17:29

Snejna написа:Хубави подаръци са и ако се гравира нещо - часовник, гривна, чаша дори със специален надпис. :)

Това изисква много време, но ако подаръка е свързан с някоя голяма негова страст подобен надпис би трогнал много :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Локумът » 08 Яну 2016, 18:16

Момичета, ние също си падаме най-вече по техниките, така че ако искате нещо да ни зарадвате трябва да се подготвяте от по-рано. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Pipilota » 10 Яну 2016, 08:29

Локумът написа:Момичета, ние също си падаме най-вече по техниките, така че ако искате нещо да ни зарадвате трябва да се подготвяте от по-рано. :mrgreen:

Оооооооо, да за мъжете подаръците обикновено струват много пари, изискват голяма подготовка, а мъжете накрая подаряват на жената - едно цвете. Мдамм! Абсолютно честна битка е това. :duel:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Апр 2016, 13:17

мисля, че плътските удоволствие са страхотен подарък за мъжете. :) Романтична вечеря, разходка, екскурзия, все неща, които могат да донесат удоволствия за добре дошли. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот mamina » 20 Апр 2016, 17:01

Много ми е трудно да избирам за мъж! Мисля, че няма чак такова разнообразие или на мен така ми се струва. А пък излишни глупости не ми се подаряват като сувенири и аксесоари за пиене или пушене :banghead: .
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Malina » 19 Май 2016, 13:46

mamina написа:Много ми е трудно да избирам за мъж! Мисля, че няма чак такова разнообразие или на мен така ми се струва. А пък излишни глупости не ми се подаряват като сувенири и аксесоари за пиене или пушене :banghead: .

Да по едно време бяха много модерни, имат си времето и човека за подаряване. Аз избирам най-често портфейл, колан, дреха, парфюм :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот irka » 20 Май 2016, 13:34

Жените сме по-облагодетелствани в това отношение, винаги може да се измисли за тях. Аз подарявам книги, шалове или неща, които знам, че съответният човек ще оцени и хареса.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта