Идеалните мъжки подаръци?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Май 2016, 16:19

Malina написа:
mamina написа:Много ми е трудно да избирам за мъж! Мисля, че няма чак такова разнообразие или на мен така ми се струва. А пък излишни глупости не ми се подаряват като сувенири и аксесоари за пиене или пушене :banghead: .

Да по едно време бяха много модерни, имат си времето и човека за подаряване. Аз избирам най-често портфейл, колан, дреха, парфюм :)

Портфейла е най-доброто, и практичното и удобно и винаги се използва ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот dessiblond » 30 Май 2016, 11:23

Аз избягвам да подарявам парфюми, защото не знам дали ще оцеля вкуса на човека. Добре, че не ми се налага да подарявам често на мъже :mrgreen: .
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Snejna » 31 Май 2016, 13:30

Подаръците в плик, също вършат работа. :) Сребърни гривни е добра идея, ако е по-близък човека и знаете, че ще го носи. Като цяло всеки подарък си има своя притежател и за един е добро, за друг - не.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот preslavaslavova » 02 Фев 2017, 13:25

Когато ми се наложи да избирам подарък за мъж, срещам големи затруднения. За жените е много по-лесно, има толкова много интересни подаръци, но за мъжете не е така. Доста от подаръците са много скъпи. Примерно ако решиш да купуваш часовник на мъж, трябва да дадеш доста пари. С алкохола е същото, зависи от човека, разбира се. Някой не са толкова притенциозни. Наскоро бях на рожден ден на един колега и ми беше много трудно да избера подарък, но накрая разчитах на сигурното. Подарих му такъв комплект електронна цигара https://7puffs.bg/elektronna-cigara-veritas-1900-mah и той остана много доволен.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Фев 2017, 13:26

preslavaslavova написа:Когато ми се наложи да избирам подарък за мъж, срещам големи затруднения. За жените е много по-лесно, има толкова много интересни подаръци, но за мъжете не е така. Доста от подаръците са много скъпи. Примерно ако решиш да купуваш часовник на мъж, трябва да дадеш доста пари. С алкохола е същото, зависи от човека, разбира се. Някой не са толкова притенциозни. Наскоро бях на рожден ден на един колега и ми беше много трудно да избера подарък, но накрая разчитах на сигурното. Подарих му такъв комплект електронна цигара https://7puffs.bg/elektronna-cigara-veritas-1900-mah и той остана много доволен.

Ами хубаво, ама ако не пуши и извинявай колегите, ама подарък от 50 лева за колега... :D аз такива подаръци на децата и на мъжа си не правя. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот preslavaslavova » 02 Фев 2017, 13:29

хаха, имаше юбилей, беше поканил много хора, нямаше как да се изложа. Ако не пуши, тогава става много трудно. В случая имах късмет. Друг вариант е някаква сребърна гривна, но не всички обичат подобни неща. Абе като цяло трудно е :grin:
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Фев 2017, 13:52

preslavaslavova написа:хаха, имаше юбилей, беше поканил много хора, нямаше как да се изложа. Ако не пуши, тогава става много трудно. В случая имах късмет. Друг вариант е някаква сребърна гривна, но не всички обичат подобни неща. Абе като цяло трудно е :grin:

определено си е трудно! Затова аз залагам на ваучер за книжарница, или на нещо handmade, в което да има огромен смисъл и значение. Не подарявам подаръци, за да се отчета, правя го, ако го чувствам. Сребърна гривна...?! това носи ли се в наши дни!?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Monika_Spasova » 04 Фев 2017, 08:34

Подарък винаги може да бъде парфюм, може да бъде нещо, свързнао с любимо занимание. На непознати мъже е доста трудно да се подари нещо свясно, защото се влиза в едни клишета, които хич не са готини...
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Harmony » 06 Фев 2017, 15:26

То и парфюмът е едно клише вече, мен ми е на мисъл много сериозно какво да подаря на мъж, независимо близък или не. В доста случаи тайно подпитвам около него хората какво би му харесало, от какво има нужда.
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Идеалните мъжки подаръци?

Мнениеот Rali_hr » 06 Фев 2017, 15:35

Harmony написа:То и парфюмът е едно клише вече, мен ми е на мисъл много сериозно какво да подаря на мъж, независимо близък или не. В доста случаи тайно подпитвам около него хората какво би му харесало, от какво има нужда.

На мъж е много трудно да се подари, на женат авсе ще дадеш някакъв парцал да се радва там.
За мъже само неща, свързани с някаква страст, ако искаш подаръка да се хареса, иначе практичните неща, като дрехи, парфюми, портфейли никога не излизат от мода.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта