Оралната любов секс ли е?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот vanusha » 29 Мар 2017, 19:39

Интересен начин да се пази девственост. Все пак тя означава на първо място невинност,не мисля, че след като си получила оргазъм, дарил си някой с такъв вече си девствена. :roll: Малко е смешно, н аистина се сещам за историите с мюсюлманките и аналния секс, не знам истина ли са, не са ли, но се говори, че ите така се пазят девствени...
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2017, 10:24

Само мога да кажа "каква ти девственост" това си е жив секс. :mrgreen: кое по-точно ще се пази, след като вече си изпитал всичко.. девственост...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот skyfly » 30 Мар 2017, 14:03

Да, може да не е секс в смисъла на акта секс, но е секс чисто емоционално, чисто смислено. Не разбирам и аз, каква невинност ще се пази по подобен начин.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Malina » 30 Мар 2017, 15:46

учудвам се, че някой може да препоръча това, като начин за пазене на девствеността. Или си девствена или не си, точка. Няма две възможности...
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2017, 20:01

искам да бъда честна, аз първо започнах да правя орална любов под всякаква форма, разбирайте го както искате, тогава преминах към същинския секс, когато бях готова за това, но не отне много време в подготовка. когато са ме питали дали съм девствена отговарях с не, защото това не е девственост просто.. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот vanessa_ » 03 Апр 2017, 14:00

Че си е секс - секс си е и по моите представи! Все пак е толкова интимно, има много двойки, за които оралната любов е табу, а тук излиза, че е за предпочитане едва ли не и че еневинна ...
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот kikimoraa » 25 Май 2017, 14:59

vanessa_ написа:Че си е секс - секс си е и по моите представи! Все пак е толкова интимно, има много двойки, за които оралната любов е табу, а тук излиза, че е за предпочитане едва ли не и че еневинна ...

Не знам дали в наши дни има двойка, за която оралната любов да е табу. Но пък не еначин за запазване на девствеността. Много често могат да се получат по-големи оргазми от орална любов, отколкото от традиционен секс, това каква девственост е...
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот vanusha » 28 Май 2017, 19:40

Със сигурност не е тема табу, това е нещо, което всички правим, дории да не искаме да си го признаем, но се случва, срам не срам. :) обичаме да даваме и да получаваме, но далеч след като сме загубили девствеността си. Поне при мен винаги е било така. добре е да се изчака,но е смешно да се правят такива неща и дас е говори за девственост.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот kauda » 28 Май 2017, 20:44

Добре де, все пак ако се замислим, мисля, че всички сме получавали малко орални ласки преди да преминем към съшността. Според мен не получаването толкова е странно, колкото даването.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Оралната любов секс ли е?

Мнениеот Mon_ton » 03 Юни 2017, 19:59

Физически не е секс, разбира се, но в дейсвителност си е доста сериозно мърсуване. :lol: Искам да ви кажа, че на мен ми беше по-трудно да направя орална любов, отколкото да си правя секс традиционен...
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта