Трансплантация на коса в Истанбул

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Трансплантация на коса в Истанбул

Мнениеот staniss » 12 Яну 2016, 13:36

Здравейте, искам да ви споделя, че има решение на тези които страдаме от косопад! Преди няколко дни се върнах от Истанбул, там ми извършиха манипулацията по присаждане на собствена коса! Всичко премина както беше обещано! На достъпна цена е и е кардинално решение! Имаше и други българи с мен. Някой ако се интересува да пише на лично, ще му дам повече инфо! :)
staniss
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Яну 2016, 13:32

Re: Трансплантация на коса в Истанбул

Мнениеот fotini » 12 Яну 2016, 14:28

Здравейте Станисс,
Много Ви моля за повече инфо относно "присаждане коса в Истанбул".Ако може да се свържем и по телефон, ще Ви бъда много благодарна.
Поздрав,
Фотини
fotini
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Яну 2016, 14:19

Re: Трансплантация на коса в Истанбул

Мнениеот staniss » 12 Яну 2016, 15:13

Пишете ми на лично съобщение ще ви дам информация. Затова поствам теми, защото има всякакви мошеници и стане ли дума за коса всичко е скъпо и лъжливо!
staniss
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Яну 2016, 13:32

Re: Трансплантация на коса в Истанбул

Мнениеот kauda » 12 Яну 2016, 17:08

staniss написа:Пишете ми на лично съобщение ще ви дам информация. Затова поствам теми, защото има всякакви мошеници и стане ли дума за коса всичко е скъпо и лъжливо!

Разкажи повече в какво се състои тази процедура?
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Трансплантация на коса в Истанбул

Мнениеот kalinka-kuku » 12 Яну 2016, 17:48

И аз съм любопитна, след като смяташ ,че има много измамници, тук лесно можеш да докажеш твоята гледна точка и тя да бъде общодостъпна. Като е на лично съобщение въпросителните стаавт твърде много, обясни за процедурата.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Трансплантация на коса в Истанбул

Мнениеот staniss » 13 Яну 2016, 10:01

Процедурата трае 9 ч. Предният ден, се правят кръвни изследвания. Самата процедура какво представлява. лягаш по корем, така че от донорната част (тилът) да се вземат фоликули. Преди това се поставя упойка неколкократно това е единствената леко неприятната част, докато изтръпне, след това нищо не се усеща. След като привършат, почивка, и се започва поставянето отпред. Като преди това се подготвя тази област, с упойка. Държа да отбележа, че метода изисква подстригване с машинка, така че за жените е малко кофти това. След приключване ти издават сертификат за качество. На следващият ден имаш почивка, а последният имаш едно 1-во измиване там. Осигуряват ти шампоани и лосиони от тях. Добавям само, че в края на манипулацията ти правят и плазма и нанасят върху главата, за допълнително здрава коса!
staniss
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Яну 2016, 13:32

Re: Трансплантация на коса в Истанбул

Мнениеот Kaya » 13 Яну 2016, 12:26

Явно е доста трудоемка процедура, за нещастие. Ама ако има добър ефект. Това възстановява ли растежа на косата после и има ли гаранции? И можеш ли да споделиш сума, дори и да не издаваш клиниката коя е.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Трансплантация на коса в Истанбул

Мнениеот silver933 » 13 Яну 2016, 14:27

А отзад не се ли разрежда бая косата? :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Трансплантация на коса в Истанбул

Мнениеот staniss » 13 Яну 2016, 15:59

Направете една цялостна картина, няма как да се разрежда отзад, по-скоро балансира по целият скалп! Новоприсъдената коса расте по същият начин, по който е растяла до сега от донорната част. Цената е изключително достъпна, но ми споделиха, че по нататък щяла да се качва, кога и с колко нз! 18000 евро за неограничен брой графити, според това колко могат да ти вземат и разположат на необходимото място!
staniss
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Яну 2016, 13:32

Re: Трансплантация на коса в Истанбул

Мнениеот Snejna » 13 Яну 2016, 17:02

Интересна информация, благодаря, наситина цената е значително достъпна за тази услуга!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта