Мисля, че имам женски гърди и ми трябва сутиен?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Мисля, че имам женски гърди и ми трябва сутиен?

Мнениеот valio_va » 17 Яну 2016, 18:59

Забелязах, че гърдите ми почнаха да растат и прелиат на женски. В моето семейство повечето имат големи гърди и мисля, че и на мен ще ми пораснат още повече. Баща ми и той има но е на 49. Качвам няколко снимки на гърдите ми
http://prikachi.com/images.php?images/786/8577786y.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/802/8577802p.jpg
Трябва ли да нося сутиен и ако трябва - какъв вид и размер?
valio_va
 
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Яну 2016, 18:55

Re: Мисля, че имам женски гърди и ми трябва сутиен?

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Яну 2016, 13:39

Интересното е, че вместо да се чудиш за фитнес програма ти мислиш да си сложиш сутиен. :) Също можеш да говориш с личния си лекар да ти пусне някои хормонални изследвания, после отивай в магазина за бельо, не бързай с купуването на първия сутиен. Успех!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Мисля, че имам женски гърди и ми трябва сутиен?

Мнениеот Ваня Стойчева » 18 Яну 2016, 15:39

И аз се озадачих, отиди на лекар и си пусни изследвания! Не лежи на тая кълка, че е наследствено, а и как ще носиш сутиен.. :banghead:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мисля, че имам женски гърди и ми трябва сутиен?

Мнениеот nadqta » 19 Яну 2016, 17:07

Реално аз не разбирам за какво ти е сутиен, искаш да ги повдигнеш ли - безсмислено е, това е мастна тъкан, то иска просто да се стопи, така че действай
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Мисля, че имам женски гърди и ми трябва сутиен?

Мнениеот Kaya » 19 Яну 2016, 17:15

nadqta написа:Реално аз не разбирам за какво ти е сутиен, искаш да ги повдигнеш ли - безсмислено е, това е мастна тъкан, то иска просто да се стопи, така че действай

Точно. Жените както се казва се оплакват когато отслабват, че им се топят гърдите. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Мисля, че имам женски гърди и ми трябва сутиен?

Мнениеот MerryPop » 19 Яну 2016, 18:13

За да имаш млечни жлези, а да не е просто мастна тъкан, означава, че имаш особени проблеми, а явно не е така, иначе щеше да се усетиш. В краен случай винаги може да се подложиш на липосукция, но това е прекалено, засега просто можеш да ги стопиш с тренировки
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Мисля, че имам женски гърди и ми трябва сутиен?

Мнениеот valio_va » 19 Яну 2016, 21:06

Ваня Стойчева написа:И аз се озадачих, отиди на лекар и си пусни изследвания! Не лежи на тая кълка, че е наследствено, а и как ще носиш сутиен.. :banghead:


Здрав съм и не ми трябват лекари
Не съм боледувал от години.
valio_va
 
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Яну 2016, 18:55

Re: Мисля, че имам женски гърди и ми трябва сутиен?

Мнениеот valio_va » 19 Яну 2016, 21:07

MerryPop написа:За да имаш млечни жлези, а да не е просто мастна тъкан, означава, че имаш особени проблеми, а явно не е така, иначе щеше да се усетиш. В краен случай винаги може да се подложиш на липосукция, но това е прекалено, засега просто можеш да ги стопиш с тренировки


Неискам да ги стопявам. Те са дар от природата.
valio_va
 
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Яну 2016, 18:55

Re: Мисля, че имам женски гърди и ми трябва сутиен?

Мнениеот valio_va » 19 Яну 2016, 21:11

nadqta написа:Реално аз не разбирам за какво ти е сутиен, искаш да ги повдигнеш ли - безсмислено е, това е мастна тъкан, то иска просто да се стопи, така че действай


Трябва ми сутиен за да видя как ще изглеждам с него. Искам да изненадам и гаджето за деня на влюбените като се покажа със сутиен пред нея.
valio_va
 
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Яну 2016, 18:55

Re: Мисля, че имам женски гърди и ми трябва сутиен?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Яну 2016, 10:20

valio_va написа:
nadqta написа:Реално аз не разбирам за какво ти е сутиен, искаш да ги повдигнеш ли - безсмислено е, това е мастна тъкан, то иска просто да се стопи, така че действай


Трябва ми сутиен за да видя как ще изглеждам с него. Искам да изненадам и гаджето за деня на влюбените като се покажа със сутиен пред нея.

Много се съмнявам, че на 15 февруари няма да имаш гадже. :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта