Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот S_Milenska » 19 Яну 2016, 16:17

black написа:Преди доста години бях се зарибил по ротативките и бях затънал много. Тогава още не бях семеен, но проблемът си беше сериозен. Добре, че имах близки хора до мен, които ми помогнаха да се осъзная иначе не знам какво щеше да стане.

Щеше да издухаш семейното жилище наследство от родителите ти в някоя игра. :mrgreen: И сега нямаше изобщо да ти е весело :D
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот nadqta » 19 Яну 2016, 17:34

Често е случва и при по-млади и при по-възрастни мъже, аз смятам, че това е избиване на комплекси в повечето случаи поради някаква неудовлетвореност :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот zagrijena » 20 Яну 2016, 11:15

Като гледам как масово купуват хората тия билетчета, доста пари се пръскат и доста хора имат нужда от терапия :mrgreen:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот qwerryyy » 20 Яну 2016, 11:16

Добре де, ти пробвала ли си да говориш с него, да му кажеш, че не трябва, да се ограничи сам, да си намали количеството на тези билетчета, да избягва. То добре, че не ходи на ротативки и подобни, че от там измъкване няма. Не вярвам, че ще тръгна не терапия, то да ви кажа няма да спестите повече от сега. :lol:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот pavleta » 21 Яну 2016, 10:42

Хайде вие сте и двамата, доколкото разбирам, млади хора, работите и се предполага, че изкарвате повечко. Ами пенсионерите, които знаем какви пенсии получават, как смогват всеки ден да си купуват билетчета?
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот penelopa » 25 Яну 2016, 11:31

pavleta написа:Хайде вие сте и двамата, доколкото разбирам, млади хора, работите и се предполага, че изкарвате повечко. Ами пенсионерите, които знаем какви пенсии получават, как смогват всеки ден да си купуват билетчета?


Болните надежди за бърза печалба много вреди нанасят :sad:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот roksana » 27 Яну 2016, 13:03

Pipilota написа:
roksana написа:
Lollipop написа:А правил ли е опити да не купува някой ден,или действа като при диетите - от утре?


С голям зор се удържа, все го гложди. Не казвам, че пръска всичко до стотинка, но голяма част отива все за подобни глупости. Имало е моменти, когато едва събирам пари за лекарства на детето, след като сме платили сметките.

Ужас, той за това си мисли, че едва ли не вече ще удари кьоравото и ще останете под пари и няма да имате проблеми и такива нужди. А печелил ли е нещо изобщо?!


Тук-там по някоя троха пада. Най-много 1000 лв. е печелил.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот Lyomi » 04 Окт 2016, 15:39

И аз като гледам как масомо хората търкат билети, редят се в тото пунктовете и какво ли не само и само да грабнат големите пари, направо ми става болно. Всеки мечтае да има пари, но колко ги печелят по този начин?
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот vanessa_ » 10 Окт 2016, 14:33

Lyomi написа:И аз като гледам как масомо хората търкат билети, редят се в тото пунктовете и какво ли не само и само да грабнат големите пари, направо ми става болно. Всеки мечтае да има пари, но колко ги печелят по този начин?

Е, виждаме, че печелят хората, а и лошо няма да си помогнеш по такъв начин. Немисля, че търкането на билетчета е станало едва ли не болестно състояние на много хора, само че сега е по-масово, заради рекламите.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот silver933 » 10 Окт 2016, 15:34

Всеки като си имат такава страст, няма как лесно да се укроти, особено ако се ходи по разни зали. :roll: само работа с психолог може да помогне да се справиш..
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта