Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот roksana » 18 Яну 2016, 16:03

Скъпи дами, а защо не и господа, помагайте!
До гуша ми дойде мъжът ми да си дава парите по лотарийни билетчета, по тото, игрални зали и прочие! Как да го спра? Имам чувството, че вече е болен на тая тема. Не виждам как ще успея, какви специалисти се занимават с тези проблеми?
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот kauda » 18 Яну 2016, 16:06

Някой психолог, той човекът си има явно зависимост :mrgreen: Не е шега работа това изобщо, сигурно дава голяма част от семейния бюджет по такива неща..
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот pravilno » 18 Яну 2016, 16:48

Много трудна работа! Силна воля от негова страна и терапия, друг начин няма.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Яну 2016, 17:14

Когато говориш с него той какво ти казва? Смята ли, че има проблем и защо толкова много се решава да си дава парите за това.Наистина е зависимост, не знам обаче как ще го навиеш на терапия, той ще ти носи вода от 10 кладенеца, че го отъждествяваш с наркоман или алкохолик. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот roksana » 18 Яну 2016, 17:30

rabotnata pchela написа:Когато говориш с него той какво ти казва? Смята ли, че има проблем и защо толкова много се решава да си дава парите за това.Наистина е зависимост, не знам обаче как ще го навиеш на терапия, той ще ти носи вода от 10 кладенеца, че го отъждествяваш с наркоман или алкохолик. :roll:


Сърди се, макар че като се скараме казва, че съм права, но не може да се откачи. Не знам колко сериозни трябва да станат нещата, че да се вразуми. Наясно е, че прекрачва границата и затова се надявам да го навия да отиде при специалист.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот Lollipop » 18 Яну 2016, 22:06

А правил ли е опити да не купува някой ден,или действа като при диетите - от утре?
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот roksana » 19 Яну 2016, 09:59

Lollipop написа:А правил ли е опити да не купува някой ден,или действа като при диетите - от утре?


С голям зор се удържа, все го гложди. Не казвам, че пръска всичко до стотинка, но голяма част отива все за подобни глупости. Имало е моменти, когато едва събирам пари за лекарства на детето, след като сме платили сметките.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот Pipilota » 19 Яну 2016, 10:14

roksana написа:
Lollipop написа:А правил ли е опити да не купува някой ден,или действа като при диетите - от утре?


С голям зор се удържа, все го гложди. Не казвам, че пръска всичко до стотинка, но голяма част отива все за подобни глупости. Имало е моменти, когато едва събирам пари за лекарства на детето, след като сме платили сметките.

Ужас, той за това си мисли, че едва ли не вече ще удари кьоравото и ще останете под пари и няма да имате проблеми и такива нужди. А печелил ли е нещо изобщо?!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот maminka » 19 Яну 2016, 10:32

Pipilota написа:
roksana написа:
С голям зор се удържа, все го гложди. Не казвам, че пръска всичко до стотинка, но голяма част отива все за подобни глупости. Имало е моменти, когато едва събирам пари за лекарства на детето, след като сме платили сметките.

Ужас, той за това си мисли, че едва ли не вече ще удари кьоравото и ще останете под пари и няма да имате проблеми и такива нужди. А печелил ли е нещо изобщо?!

Всъщност е по-лошо ако е печелил, че тогава още повече се навиват. Но трябва да бъдеш твърда и настоятелна, няма друг изход от ситуацията - за ушите и при психолога!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Как да накарам мъжа ми да не дава парите си по хазарт

Мнениеот black » 19 Яну 2016, 15:12

Преди доста години бях се зарибил по ротативките и бях затънал много. Тогава още не бях семеен, но проблемът си беше сериозен. Добре, че имах близки хора до мен, които ми помогнаха да се осъзная иначе не знам какво щеше да стане.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта