Секс фантазия

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Секс фантазия

Мнениеот normalenmuj » 23 Яну 2016, 14:22

Аз съм съвсем нормален хетеросексуален мъж. Имам една секс фантазия. Ще съм много доволен ако жена ме оправи с пенис колан. Фен съм на романтиката и на равенството мужду половете. Жени ще оправите ли приятелят си с пенис колан ако той пожелае?
normalenmuj
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Яну 2016, 14:16

Re: Секс фантазия

Мнениеот Golfie » 23 Яну 2016, 23:32

normalenmuj написа:Аз съм съвсем нормален хетеросексуален мъж. Имам една секс фантазия. Ще съм много доволен ако жена ме оправи с пенис колан. Фен съм на романтиката и на равенството мужду половете. Жени ще оправите ли приятелят си с пенис колан ако той пожелае?

Само това ви е в главата, уважаеми мъже. Няма лошо, може би и това ни възбужда, просто ни предразположете. :)
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Секс фантазия

Мнениеот Pipilota » 24 Яну 2016, 07:59

Аз не бих, но пък ако на теб ти харесва, сигурно вече си пробвал поне малко тази игра и ти харесва, щом искаш това. :) Ти си познаваш жената, ако мислиш, че е достатъчно отворена затова, защо да не? :grin:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Секс фантазия

Мнениеот Lollipop » 24 Яну 2016, 09:52

Нали затова са фантазиите, да ги осъщестяваме, а и след като толкова искаш такова нещо, то жена ти няма голям избор, ако не го получиш от нея ще си намериш друга, която да го направи. Купувай един колан и скачай в леглото, може пък да й хареса. :bouncymulticolor:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Секс фантазия

Мнениеот S_Milenska » 24 Яну 2016, 10:17

Не бих си оправила мъжа. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: изобщо не би ми и хрумнало, а и ако той го поиска сигурно ще спра изобщо да правя секс с него, винаги ще си представям как иска точно в тоя момент аз да оправям него.. :banghead:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Секс фантазия

Мнениеот balsam » 04 Фев 2016, 10:46

Ако от мен поискат подобно нещо, значи са сбъркали партньора - трябва му мъж :grin:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Секс фантазия

Мнениеот Lili_gagarin » 04 Фев 2016, 11:52

balsam написа:Ако от мен поискат подобно нещо, значи са сбъркали партньора - трябва му мъж :grin:

Точно ще го оправиш ти. Всякакви хроа има и с различни желания, тея проби отзад си ги има от хиляди години, така че няма тепърва ние да откриваме топлата вода.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Секс фантазия

Мнениеот analizatorka » 16 Фев 2016, 11:00

Хубаво е да удовлетворяваш сексуалните си желания, още по-хубаво е да има кой да ти ги удовлетворява :mrgreen:
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Секс фантазия

Мнениеот Snejna » 16 Фев 2016, 12:00

analizatorka написа:Хубаво е да удовлетворяваш сексуалните си желания, още по-хубаво е да има кой да ти ги удовлетворява :mrgreen:

Когато си намериш половинката се удовлетворяват. Трудно е обаче да се предразположи жената към нови неща, оосбено сякаш нашето поколение около 40те. Теиз, които са с 10 години по-млади от нас са далеч по-отворени, на мен ми беше много трудно да се прекърша за някои неща. :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Секс фантазия

Мнениеот irka » 18 Фев 2016, 12:41

Snejna написа:
analizatorka написа:Хубаво е да удовлетворяваш сексуалните си желания, още по-хубаво е да има кой да ти ги удовлетворява :mrgreen:

Когато си намериш половинката се удовлетворяват. Трудно е обаче да се предразположи жената към нови неща, оосбено сякаш нашето поколение около 40те. Теиз, които са с 10 години по-млади от нас са далеч по-отворени, на мен ми беше много трудно да се прекърша за някои неща. :)


Който и на 20, 30 години е бил отворен за секса и обича да експериментира, и на 50 ще си е същият :grin:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта