Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Andrey » 26 Яну 2016, 15:45

Rali_hr написа:Все си мисля, че може да се разбере, че кръшка, пък и като кръшка що го правите на толкова голям въпрос - да си кръшка. Ще покръшка и ще се върне, а вие ако имате достатъчно акъл няма да стоите като кукувици да го чакате. След като някой е виднал опашката си насам натам , то няма какво да се занимаваш с него.

Ако знае как да си прикрие следите дълго време има да се чудите кръшка ли не кръшка ли :) Аз съм кръшкал в продължение на 8 месеца, никой не ме хвана, ама ми се видя много сложно и зарязах и двете моми :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот penelopa » 29 Яну 2016, 13:08

Andrey написа:
Rali_hr написа:Все си мисля, че може да се разбере, че кръшка, пък и като кръшка що го правите на толкова голям въпрос - да си кръшка. Ще покръшка и ще се върне, а вие ако имате достатъчно акъл няма да стоите като кукувици да го чакате. След като някой е виднал опашката си насам натам , то няма какво да се занимаваш с него.

Ако знае как да си прикрие следите дълго време има да се чудите кръшка ли не кръшка ли :) Аз съм кръшкал в продължение на 8 месеца, никой не ме хвана, ама ми се видя много сложно и зарязах и двете моми :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Като си ги зарязал и двете, защо толкова време си се занимавал с тях?
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот qwerryyy » 29 Яну 2016, 13:24

Andrey написа:
Rali_hr написа:Все си мисля, че може да се разбере, че кръшка, пък и като кръшка що го правите на толкова голям въпрос - да си кръшка. Ще покръшка и ще се върне, а вие ако имате достатъчно акъл няма да стоите като кукувици да го чакате. След като някой е виднал опашката си насам натам , то няма какво да се занимаваш с него.

Ако знае как да си прикрие следите дълго време има да се чудите кръшка ли не кръшка ли :) Аз съм кръшкал в продължение на 8 месеца, никой не ме хвана, ама ми се видя много сложно и зарязах и двете моми :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А те разбраха ли една за друга? :shock: Сигурно са си направиил клуб и искат да те убият. :mrgreen: :hammer:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот roksana » 01 Фев 2016, 11:29

Престане ли да ме желае, лампичката ми светва и почвам да подпитвам.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот rose_92 » 11 Мар 2016, 04:48

roksana написа:Престане ли да ме желае, лампичката ми светва и почвам да подпитвам.



Да, това е най-явният знак на изневярата според мен. То ако вече почти не правите секс е ясно, че ходи някъде другаде. Според мен мъжете не могат без това. :lol: И ако ти ние не им го даваме редовно, почват да кръшкат. Е, има някои, които по природа са си женкари и го правят и без причина.. :grin: Но като цяло почне ли да куца сексуалния живот, значи има нещо.
А иначе тези деца не ходят ли на детска, не спят ли? Все има някакво време, в което оставате насаме и можете да обърнете внимание един на друг. Освен това ако има как през ваканциите можете да ги пращате при бабите и да останете сами. :) Все трябва да има някакъв начин..
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот zagrijena » 11 Мар 2016, 10:08

Колкото и да внимава мъжът да не се издаде, винаги има нещичко, което да подскаже на жената. Друг въпрос е дали тя иска да го забележи. Винаги ми е било чудно как дълги години имаш любовница/к и половинката като разбере изпада в шок и се изненадва от немай къде.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Andrey » 11 Май 2016, 13:35

rose_92 написа:
roksana написа:Престане ли да ме желае, лампичката ми светва и почвам да подпитвам.



Да, това е най-явният знак на изневярата според мен. То ако вече почти не правите секс е ясно, че ходи някъде другаде. Според мен мъжете не могат без това. :lol: И ако ти ние не им го даваме редовно, почват да кръшкат. Е, има някои, които по природа са си женкари и го правят и без причина.. :grin: Но като цяло почне ли да куца сексуалния живот, значи има нещо.
А иначе тези деца не ходят ли на детска, не спят ли? Все има някакво време, в което оставате насаме и можете да обърнете внимание един на друг. Освен това ако има как през ваканциите можете да ги пращате при бабите и да останете сами. :) Все трябва да има някакъв начин..

При някои има начин, при други няма, то като ходи на детска градина родителите надали седят у тях да правят секс, сигурно работят. :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Rali_hr » 11 Май 2016, 15:01

Не знам дали липсата на секс е най-важния показател. ;) Ако само ходи н аработа и се прибира и не може да излиза от работа, кога точно кръшка :Р
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот pavleta » 11 Май 2016, 15:05

В такъв случай жената няма и да повдигне въпроса, ще е сигурна, че е само неин :grin: . Ама зачестят ли банкети, излизания с приятели и такива от тоя сорт може да се помисли по въпроса :!:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Локумът » 11 Май 2016, 15:37

Е, много ясно, ако до вчера е стоял вкъщи като захлюпена кутия, то после ако тръгне да хойка през ден, значи нещо намирисва. ;) Но има и такива, които толкова добре си прикриват следите.. ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта