Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот fairy » 12 Май 2016, 10:52

Не знам кое е по-препоръчително - да си го върнеш като и ти изневериш или като му вдигнеш скандал :mrgreen: . Всеки случай това си е сериозен трус в едни отношения.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Lollipop » 22 Юни 2016, 14:08

fairy написа:Не знам кое е по-препоръчително - да си го върнеш като и ти изневериш или като му вдигнеш скандал :mrgreen: . Всеки случай това си е сериозен трус в едни отношения.

Няма правилно решение, това е като да счупиш кана и после да се чудиш дали да я залепиш с тикло или с лекопласт, кое ще е по-добре. Като цяло се разрушават отношенията, стига се до скандали и после няма бъдеще, освен ако незнайно как се превъзмогне.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот annydance » 24 Юни 2016, 12:30

След това раздяла, развод и всеки по пътя си. Аз не знам как бих преглътнала такова нещо.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Lili_pili » 27 Юли 2016, 14:43

Не знам, защо, ако той кръшка и видиш ли ти трябва да му искаш разрешение да направиш същото.. :) да си гледа работата, както са казали! КАКвото почукало, такова се обадило, гледай собственото си удоволствие и ако искаш да се разделите направи го! Как ще търпиш някой да ти изневерява!? Това е най-грозното,което може да се случи на човек!
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Jully » 27 Дек 2016, 11:50

Досега не съм усещала да ми се случва такова нещо, може би защото мъжът ми е доста ревнив и много държи да прекарваме време заедно, та за това си мисля, че няма време кога да мисли и за друга жена. :mrgreen: Но ако трябва да кажа, какво бих направила, най-напред бих потърсила каква е причината да се стигне до там,а ко е моментна изневяра, може би бих се опитала да простя, но ако има чувства, то значи, че всичко е изгубено вече.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 27 Дек 2016, 13:30

На мен веднъж ми се е случвало, усъмних се по държането му. Прекалено често излизане без мен, някакви странни разговори или по-скоро отговори само с да и не. Попитах директно, какво друго да правя, няма да тръгна да дебна и да следя, не съм детектив.
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Slavena » 27 Дек 2016, 15:11

по4не ли мъжа да ходи по жени и после ще го прави, тръгне ли се един път, той сега може да се прави 4е всичко е наред но скоро пак ще тръгне с други, затова жената или трябва да се примири и ли да си търси и тя друг мъж
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот dinkog » 29 Дек 2016, 16:04

усеща асе според мене лесно, като избягва интимност, говори с вас с досада, излиза без вас, то става ясно как стоят нещата. Надали толкова умело успява да ви лъже. А кво следва... нали знаете, че нещо като се счупи, колкото и да се лепи не става същото.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот kauda » 25 Яну 2017, 10:14

Според мен всяка една промяна в държанието може да е знак, че изневерява. Единия вариант е да стане по-отдалечен, да не обръща внимание, а другия е като го хване някак си чувството за вина и да почне обратното - да обгрижва повече, да обръща внимание повече на вас, повече жестове, това също е почти сигурен знак, че нещо нередно се случва. На мъжете рядко им идва музата за романтика и внимание.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот belleville » 25 Яну 2017, 14:29

Смяната на гардероба, честото купуване на нови дрехи и оглеждането в огледалото също са малко предупреждение.
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта