Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Jully » 27 Яну 2017, 10:12

belleville написа:Смяната на гардероба, честото купуване на нови дрехи и оглеждането в огледалото също са малко предупреждение.

Е< чак смяната на гардероба ми се вижда ненормално, явно тоя си е сбъркан. :lol: когато преди милион години съм излизала с нов мъж, аз не съм си подменяла дрехите, а ти представяш ли си мъж на стари години да тръгне да се променя отвсякъде, защото си е намерил любовница?:) Това случи ли се, по-бързо далеч от този психопат. :lol:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот pravilno » 27 Яну 2017, 10:53

О, има всякакви :smile: . Но със сигурност ще се барне на външен вид, трябва все пак да е представителен :grin: . Някои го правят не толкова явно, но се усеща промяна.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Pipilota » 27 Яну 2017, 13:56

Ако вземе нещо да се променя, все ще го сгащиш, или ще се усъмниш. Надявам се да не ми се случва да преживявам такива неща де.., може и да не успея да го хвана!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот irka » 01 Фев 2017, 00:10

И да се дебнем, и да не се дебнем когато има да става нещо, ще стане. Всичко се разбира накрая. Кой може да се опази дълго време от тайната. Или друг ще го разкрие, или сам ще се издаде.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Rali_hr » 09 Фев 2017, 16:00

irka написа:И да се дебнем, и да не се дебнем когато има да става нещо, ще стане. Всичко се разбира накрая. Кой може да се опази дълго време от тайната. Или друг ще го разкрие, или сам ще се издаде.

Има такива, дето успяват да я опазят, гадините! И после и при друга идат или име период на дупка между страничните връзки, кръшкачи с години!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот klara » 09 Фев 2017, 17:26

Такива, каквито ги описваш, нищо не можеш да ги направиш. Ако са успели да укрият всичко дълго време, и да разбере мадамата, че й е изневерявал, след свършен факт какво може да направи. Ако пък и вече не е с него например...
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот kauda » 12 Фев 2017, 08:55

klara написа:Такива, каквито ги описваш, нищо не можеш да ги направиш. Ако са успели да укрият всичко дълго време, и да разбере мадамата, че й е изневерявал, след свършен факт какво може да направи. Ако пък и вече не е с него например...

То ако не е и свършил факта, както може да направи, да седне да му се моли и да крещи, че й изневерява? за мен нещо такова счупено не може да се залепи, не разбирам как двойките продължават да са двойки, след изневери, или обсъждане на разводи! А има такива, дори аз познавам такава.... не бих могла.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот dinkog » 12 Фев 2017, 10:48

Тръгне ли се веднъж по тоя път, колкото и да се усеща и каквото и да се прави, то поправка няма, и аз си мисля, че са илюзии тва, че после всичко ще се оправи.. винаги ще останат съмнения.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 08 Ное 2017, 11:47

Мисля, че това се вижда, ако загуби интерес към вас, излиза в необичайни часове, вместо да е със семейството си, ходи често в командировки, или се прибира късно от работа. Реакцията трябва да е различна... всеки е различен
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Ваня Стойчева » 08 Ное 2017, 13:21

Ако се случи, всеки трябва да си направи равносметки, преди да вдига скандали. Какви действия е добре да се предприемат, какви - не. Дали веднага да наскачаме за прекратяване на връзката или пък да се опитаме да я съхраним въпреки всичко.. и да се запитаме, дали наистина има връзка, или е имало само съжителство.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта