Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Galina.bg » 25 Яну 2016, 16:51

От няколко седмици усещам, че партньорът ми в живота се дистанцира от мен. Внезапно започна да прекарва много време с телефона си, търси усамотение. Изведнъж започна да закъснява, а работата му е била винаги с точен край. Дори и с децата ни не си играе /да, имаме две деца/.
Възможно ли е причината да е друга жена? Ще се изям, ако е така.
Да, сексуалният ни живот не е много интензивен /как да е, с две малки деца, без баби в София/ и в двустаен апартамент.
Кръшка ли ми, вие на какво мнение сте? И ако да, какво да направя? На 41 години съм, той е на 43. Доста сериозна възраст, за да започвам всичко отначало. Много ще се радвам на съвети!
Galina.bg
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Юни 2014, 15:14

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот black » 25 Яну 2016, 17:06

Galina.bg написа:От няколко седмици усещам, че партньорът ми в живота се дистанцира от мен. Внезапно започна да прекарва много време с телефона си, търси усамотение. Изведнъж започна да закъснява, а работата му е била винаги с точен край. Дори и с децата ни не си играе /да, имаме две деца/.
Възможно ли е причината да е друга жена? Ще се изям, ако е така.
Да, сексуалният ни живот не е много интензивен /как да е, с две малки деца, без баби в София/ и в двустаен апартамент.
Кръшка ли ми, вие на какво мнение сте? И ако да, какво да направя? На 41 години съм, той е на 43. Доста сериозна възраст, за да започвам всичко отначало. Много ще се радвам на съвети!


Като мъж ви казвам, че работата не е чиста. Изведнъж започне ли да заключва телефона с пароли, усмихва ли се и весел ли е много като говори по него - лошо. Или го прихващате на къс пас, или се правите, че не виждате нищо.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Anka » 25 Яну 2016, 17:16

Възможно е и да си е намерила някоя млада и красива жена, по-атрактивна от теб. Случва се понякога. Защо си мислиш, че на 41г ти е късно да започнеш живота си на ново, а и това ли е живота ти да си домакиня? Гледай си кефа, като ти изневерява направи го и ти. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Galina.bg » 25 Яну 2016, 17:19

Anka написа:Възможно е и да си е намерила някоя млада и красива жена, по-атрактивна от теб. Случва се понякога. Защо си мислиш, че на 41г ти е късно да започнеш живота си на ново, а и това ли е живота ти да си домакиня? Гледай си кефа, като ти изневерява направи го и ти. :)

С две деца под 6 години, затворена у дома, насред тиганите и тенджерите, зарината от пране, ти нещо за изневяра ли...спомена?
Galina.bg
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Юни 2014, 15:14

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот BeenieGal » 25 Яну 2016, 19:28

Galina.bg написа:
Anka написа:Възможно е и да си е намерила някоя млада и красива жена, по-атрактивна от теб. Случва се понякога. Защо си мислиш, че на 41г ти е късно да започнеш живота си на ново, а и това ли е живота ти да си домакиня? Гледай си кефа, като ти изневерява направи го и ти. :)

С две деца под 6 години, затворена у дома, насред тиганите и тенджерите, зарината от пране, ти нещо за изневяра ли...спомена?

Вие в ред ли сте... когато се прави такова нещо, то трябва и двамата партньори да са наясно с него... далеч от ок е, ако когато няма комуникация, а относно теси тигани и тенджери, смятам, че не си пожелала да се от
рганизираш - не си успяла, така че няма никакво място за такова реплики.
Относно цялостната ситуация, по-добре ако е така забрави собственическото чувство, седнете, говорете, изяснете се, ако е така, кажи му, че нямаш нищо против, стига и при двамата да е едно и също, да се чувствате свободни и да не слагате ограничения, това със сигурност ще сплоти семейството много повече!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот iwoni » 26 Яну 2016, 12:09

Galina.bg написа:
Anka написа:Възможно е и да си е намерила някоя млада и красива жена, по-атрактивна от теб. Случва се понякога. Защо си мислиш, че на 41г ти е късно да започнеш живота си на ново, а и това ли е живота ти да си домакиня? Гледай си кефа, като ти изневерява направи го и ти. :)

С две деца под 6 години, затворена у дома, насред тиганите и тенджерите, зарината от пране, ти нещо за изневяра ли...спомена?


Щом сте на 41 г.значи късно сте родила децата си, значи сте си поживели повечко. Да не би това да му липсва на мъжа ви - предишната свобода, да сте само двамата?
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Lollipop » 26 Яну 2016, 12:40

BeenieGal написа:
Galina.bg написа:
Anka написа:Възможно е и да си е намерила някоя млада и красива жена, по-атрактивна от теб. Случва се понякога. Защо си мислиш, че на 41г ти е късно да започнеш живота си на ново, а и това ли е живота ти да си домакиня? Гледай си кефа, като ти изневерява направи го и ти. :)

С две деца под 6 години, затворена у дома, насред тиганите и тенджерите, зарината от пране, ти нещо за изневяра ли...спомена?

Вие в ред ли сте... когато се прави такова нещо, то трябва и двамата партньори да са наясно с него... далеч от ок е, ако когато няма комуникация, а относно теси тигани и тенджери, смятам, че не си пожелала да се от
рганизираш - не си успяла, така че няма никакво място за такова реплики.
Относно цялостната ситуация, по-добре ако е така забрави собственическото чувство, седнете, говорете, изяснете се, ако е така, кажи му, че нямаш нищо против, стига и при двамата да е едно и също, да се чувствате свободни и да не слагате ограничения, това със сигурност ще сплоти семейството много повече!

абе да ти кажа, аз оставам с впечатлението, че май не е много съгласна с идеята, че той си хоцка и тя е ок с това. :) по-скоро ги няма такива. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот frinag » 26 Яну 2016, 13:10

Вероятно си права, ти най-добре познаваш мъжа си. Сега с този виртуален свят, връзките по интернет са често срещани. За съжаление не можеш да направиш много. В повечето случаи разговорите, упреците, заплахите, не дават резултат. Емоцията е твърде голяма, за да се лиши от нея. Хубавото в случая е, че тази емоция рано или късно свършва. Лошото е, че след нея идва нова. Така е с неверните мъже. В случая, според мен, ти можеш да направиш само неща, които са свързани с теб самата. Да станеш по-забавна, да създаваш настроение, да провокираш контакти с приятели, доколкото е възможно с тези мъничета. Всичко друго би било грешка, според мен. Като се замисля, няма жена която да не е преживяла подобно разочарование. Сила се иска да го преодолееш. А и трябва мъжът да си заслужава, за да го направиш. Пропуснах да кажа също, че ако мъжът ти има някакво занимание, хоби, което му доставя удоволствие, насърчавай го. Също, не търси доказателства за някаква измяна, не рови в телефона, компютъра, не следи, нямаш нужда от това, повярвай! Бъди здрава и не се отчайвай!
frinag
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Яну 2016, 12:17

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Elica » 26 Яну 2016, 14:22

Хора, жената никъде не е казала, че е сигурна, че той изневерява. И все пак съветите на frinag са добри. Точно тва трябва да направи някоя жена, която има съмнения. Подобри външния си вид, бъди по-закачлива, помисли си каква си била преди и каква си сега, бъди по-импулсивна. Може да не кръшка, може само да има някакво увлечение, а може и нищо да няма. Каквото и да е определено ще е от полза за връзката ви, или ще се разделите или ще тръгне на по-добре - все по-положителни неща от сегашното положение.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как усещате, че партньорът ви "кръшка"? И какво правите след това...?

Мнениеот Rali_hr » 26 Яну 2016, 15:02

Все си мисля, че може да се разбере, че кръшка, пък и като кръшка що го правите на толкова голям въпрос - да си кръшка. Ще покръшка и ще се върне, а вие ако имате достатъчно акъл няма да стоите като кукувици да го чакате. След като някой е виднал опашката си насам натам , то няма какво да се занимаваш с него.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта