Аптеки Марешки вече няма да са на Веселин Марешки, нов собственик в лицето на Ромфарм

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Re: Аптеки Марешки вече няма да са на Веселин Марешки, нов собственик в лицето на Ромфарм

Мнениеот Локумът » 01 Фев 2016, 17:08

analizatorka написа:Взривяването на аптеката му е поредния пирон май. Как издържа на напрежението не знам!

Ся да го съжалявам ли? Надали е много мир и добър, че да го мисля. ;) Не става толкова бързо наложена аптека в България, а той за 2 години превзе държавата,тъй че не мога да го мисля. Що с други аптеки няма толкова проблеми, както с Марешки!?
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Аптеки Марешки вече няма да са на Веселин Марешки, нов собственик в лицето на Ромфарм

Мнениеот klara » 02 Фев 2016, 09:25

Локумът написа:
analizatorka написа:Взривяването на аптеката му е поредния пирон май. Как издържа на напрежението не знам!

Ся да го съжалявам ли? Надали е много мир и добър, че да го мисля. ;) Не става толкова бързо наложена аптека в България, а той за 2 години превзе държавата,тъй че не мога да го мисля. Що с други аптеки няма толкова проблеми, както с Марешки!?


Защото сега започна да бърка и в казанчето с горивата. :smile:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Аптеки Марешки вече няма да са на Веселин Марешки, нов собственик в лицето на Ромфарм

Мнениеот Viki Borisova » 05 Апр 2019, 14:42

Този Марешки не му е чиста работата.
Viki Borisova
 
Мнения: 94
Регистриран на: 22 Мар 2019, 11:22

Предишна

Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта